Värsked Pärnu uudised

Pärnu rannastaadionil näeb jalgpalli tulevikulootusi 

Linnaleht, 10. oktoober 2019, 18:05
Florakast poolkaitsja Markus Poom esindab Pärnus Eesti U21 koondist. Foto: Stanislav Moshkov
Reedel ja teisipäeval peab Eesti U21 jalgpallikoondis Pärnu rannastaadionil kõrgetasemelised EM-i valikmängud Läti ja Venemaa noortekoondisega.

Eesti U21 koondise peatreeneri Igor Prinsi valikusse mahtus mitu jalgpalli Eesti meistriliigas silma paistnud mängijat, nagu Henri Järvelaid ja Markus Poom Florast ning Henri Välja Paide linnameeskonnast ja Sten Reinkort Tartu Tammekast. Lisaks on koondises välisklubides pallivad Karl Jakob Hein (Londoni Arsenal), Markkus Seppik (Kieli Holstein), Kaarel Usta (MYPa) ja Markus Soomets (Rende Calcio).

Esimene kohtumine toimub reedel kell 19.15 Lätiga. Lõunanaabrid on väärt vastased, sest viimatises mängus Serbiaga õnnestus neil punktiarve avada.

Teisipäeval kell 19.15 järgneb kohtumine Venemaaga, kes sihib pääsu finaalturniirile. Septembris Serbia alistanud ja Bulgaariaga viigistanud Venemaa koosseisu kuuluvad kohalike tippklubide, näiteks Peterburi Zeniti ja Moskva CSKA talendid. Septembris käis U21 koondise rivistuses väljakul ka Venemaa A-koondise karastusega mängija, CSKA ründaja Fjodor Tšalov.
Eesti U21 koondisel on kahe mängu järel punktiarve veel avamata.

Avamängus jäi Eesti Kadrioru staadionil Bulgaariale ja järgnevas mängus võõrsil Poolale 0:4 alla.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee