Dilaila

Kogemata vuajeristiks 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 10. oktoober 2019, 18:03
Minu mees kutsub mind nüüd vuajeristiks. Nimelt üritasin Toompeal miljonipeldikut kasutada.

Maksin ära ning märkasin, et uks ongi lahti ja tualett kasutamisvalmis. Ust avades leidsin aga eest ühe väga paanikas saksa vanadaami. Oleksin hea meelega ära läinud, aga häda ei andnud kannatada, ja raha olin ju ka juba ära maksnud. „Furchtbar! Du Schlampe! Was für ein Scheiss!“ sain ta sõimuvalangust aru. No näed, kes ütles, et keskkooli saksa keele tundidest midagi kasu pole?

Selle peale tuleb mul meelde, kuidas ma kunagi rannakabiinis riideid vahetasin. Mingi sarnane proua tahtis samuti riideid vahetama tulla. Ning leidis eest kiljuva ja palja minu. Selle asemel et viisakalt vabandust paluda ja tuulekiirusel lahkuda, hakkas ta aga seletama, kuidas ta mu jalgu ei märganud, ning meenutas ise juhtumeid, kuidas inimesed keset tema ümberriietumist ruumi sisse on tulnud.

Mu naabrinaine aga ei saa ilmselgelt aru, et kui väljas on pime, kuid toas tuled põlevad, siis näeb kõike sees toimuvat. Ta kolis eelmisel nädalal mu vastasmajja ning nagu hea naaber ikka uudistasin õhtul, missuguse sisekujunduse ta on teha lasknud ning millega ta üldse tegeleb. Viimane asi, mida ma ootasin, oli aga porgandpaljalt mööda kodu ringi käiv naabrinaine. Ja mitte korraks ja kogemata, vaid terve õhtu!

Kui mu kutt teada saab, et ma paljast naabrinaist piilun, saab ta minu vuajeristiks nimetamisega veel hoogu juurde! Aga teised inimesed paljalt on ju päris huvitavad...

Ahjaa, mu 70-aastane kolleeg, kes 23-aastase tibiga magab, jagab nüüd tööl teiste meestega oma kogemusi. Nii suure huviga teise mehe jutu kuulamist pole ma vist kunagi varem täheldanud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee