Värsked Tartu uudised

Šokeeritud tööle kiirustaja: mees nuuskas kõnnitee tatti täis (14)

Ohtuleht.ee, 18. september 2019, 19:40
Foto: PantherMedia/Scanpix
Õhtulehele kirjutas 38aastane Marika, kes hommikul sattus tunnistama üht väga ebameeldivat seika, mis teda päris korralikult šokeeris.

„Hommikul tööle minnes kohtab teel väga erinevaid inimesi, aga täna hommikune vahejuhtum ületas ikka kõik. Kõnnin Tartus meeleolukalt bussipeatuse poole, kui vastu sõidab kogukam mees jalgrattal, aga mitte see ei haaranud tähelepanu, vaid hoopis midagi palju ebameeldivamat,“ kirjutab Marika.

„See tüüp nuuskas avalikult ja suure rõõmuga oma tatti vasakule ja paremale. Üldse on see vastik komme niimoodi oma nina puhastada, aga teha seda veel teiste inimeste keskel liigeldes?! Ajuvaba! Oksele ajas see vaatepilt! Kas mingit viisakust enda ja teiste suhtes pole?“

„Ma pean tunnistama, et selle koha peal astusin ma kohe kaugele murule, sest mitte mingil juhul ei oleks ma tahtnud selle „onu“ tati sees kõndida. No ausalt – mees nuuskas terve tee tatti täis. Üksi metsas kõndides võib ta end ju ihuliselt vabamalt tunda, aga keset hommikust tipptundi teiste jalakäijate vahel niimoodi käituda. Väga ebaviisakas!“

„Ei suutnud vait kah olla, aga ta minu kommentaari tema ebanormaalse ninanuuskamise kohta vist ei kuulnud, sest sõitis rahulolevana ja puhtate lõõridega rõõmsalt edasi. Ma tahaks lihtsalt kõigile kaasinimestele öelda, et proovige ka teiste inimestega arvestada. Ei midagi võimatut, vaid lihtne viisakus."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee