Värsked Tallinna uudised

DROONIVIDEO | Vaata, milline on liiklus vastavatud Reidi tee lõigul (22)

Video: Robin Roots, 9. september 2019, 11:02
Foto: Robin Roots
Pühapäeva hilisõhtust saavad Tallinnas liiklejad sõita mööda värsket Reidi tee lõiku, mis viib sadamast Russalka ristmikule.

„See on mõnes mõttes ajalooline hetk, sest tähistab esimese lõigu avamist liiklusele aasta lõpul valmival Reidi teel. See on Pikksilma tänava ja Reidi tee ristmikult kuni Narva maanteeni kulgev Reidi tee lõik, mis avatakse liiklusele pühapäeva õhtul kell 22. Liiklus sel lõigul on ühesuunaline, suunaga Russalka ristmiku poole ja sealt edasi nii Lasnamäele kui Piritale,“ selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Samal teemal

Lisaks on sõidukijuhtidel kasulik meeles pidada, et Reidi tee ehitusega seoses suletakse esmaspäeva, 9. septembri hommikuse ja õhtuse tipptunni vahelisel ajal Uus-Sadama ja Reidi tee ristmik asfalteerimiseks. Liiklus taastatakse õhtuseks tipptunniks.

Samal õhtul muutub Uus-Sadama tänav Tuukri tänavast kuni Uus-Sadama 19 ühesuunaliseks suunaga sadamasse. Samuti suletakse Petrooleumi tänav alates D-terminali sissepääsust kuni Tuukri tänavani. Seega pääseb sadamast välja nii Reidi tee vastse lõigu kaudu kui ka Lootsi tänava kaudu, mis avatakse 5. septembril. Sadamasse saab sõita Lootsi tänava kaudu ja samuti ühesuunaliseks muutuva Uus-Sadama tänava kaudu.

22 KOMMENTAARI

ä
9. september 2019, 19:22
ära on s1tutud ilus rannaäär.tallinnas ju võim kesikutest t1blonskite käes,kel pole eesti pealinna välimusest mitte sooja ega külma.ainult rahanumbrid tantsivad silmade ees.
t
T .iblavalitsus on 9. september 2019, 18:36
nii planeerinud et sõites avaneb ees otsesaates Nevski katedraal
Loe kõiki (22)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee