Dilaila

Kättemaks tibuemmedele 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 29. august 2019, 17:23
Olen siin kolumnis korduvalt laste üle kurtnud. Ei, mitte nende olemasolu ei häiri mind. Küll aga nende omanike pidev loba sellest, kuidas nende laps on see kõige erilisem.

Mu kolm parimat sõbrantsi on nüüd kõik mudilaste emad ning meie ühine WhatsAppi grupp on ühtäkki muutunud emmede grupiks. Põhimõtteliselt vahetavad nad seal videoid sellest, kelle lapsel täna kõige hullem kõhulahtisus oli ning mida nad sellega ette võtsid.

Mõtlesin siis, mida teha, et sõna sekka saada. Näiteks väitma, et ka minul on laps, ning jagama fotosid oma lapsemütsiga kassist beebikärus? Ning tohutult solvuma ja trükitähtedega kirjutama, KUIDAS TE VÕITE, kui nad mulle selgitada üritavad, et ehk peaksin end psühhiaatri vastuvõtule kirja panema. Ning vastama kutsega kassiristsetele ja väitma, et mu kass oskab juba lugeda ja joosta, ning on seetõttu grupis kõige-kõige andekam ja parem.

Valisin aga tee, mis emmesid veel rohkem ärritab, aga nad ei julge seda välja näidata. Viskasin beebivideote vahele pildi endast liibuvates retuusides ja nabapluusis jõusaalis kangi tõstmas, selja taga kaks kuuma kutti, ning lisasin #bikinibody. Järgmisel päeval otsisin aga netist eriti lahedad rannapildid ning uurisin, kas peaksin puhkusele minema Taisse või Dominikaani vabariiki.

Tundub, et tibuemmed said mu sõnumi kätte, ning nüüd peame huvitavaid arutlusi teemadel, mis ei jäta kedagi välja, näiteks poliitika ja religioon.

Ahjaa, kas teil on sõpru, kes näevad välja täpselt nagu mõni kuulsus? Kõik on tore, mõnikord saab isegi restoranis allahindlust, kuni see kuulsus kõik ära rikub. Näiteks ühe mu sõbranna mees sarnaneb Jüri Ratasega. Võite ette kujutada, kuidas talle nüüd äkki on hakanud meeldima kodus gurmeeõhtusöökide vaaritamine ja kõigi suursündmuste telekast vaatamine!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee