Dilaila

Füüsiline vs. emotsionaalne 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 22. august 2019, 17:41
Mis on hullem, kas emotsionaalne või füüsiline afäär? Mehed ütlevad minu kogemuse põhjal, et teise mehega magamine on kõige suurem patt ja kindlasti suhte lõpp.

Naised jälle kardavad, et mees armub mõnesse teise päriselt ära. Ühekordse viinase peaga seksutamise unustab ju ära, ent kui ta juba tema mõttemaailma ja küpsetamisoskust imetleb, on vesi ahjus.

Pinnisin siis oma sõbrapoissi, mida tema naine tegema peaks, et ta lahutuse sisse annaks. Sain teada, et näiteks kogemata kellegi teise suudlemine tähendaks, et järgmisel päeval on kohvrid pakitud. Kuna ma aga tean, millega ta ise internetis tegeleb, pinnisin teda edasi.

„Marko, kui sa pidevalt kedagi teist vaatad ja mõtled, kui ilus ta on, mis siis?“

„See on okei!“

„Ja kui sa kogu oma vaba aja temale mõeldes mööda saadad? Ja kui sa näiteks tund aega päevas temaga sõnumeid vahetad ja räägid, kuidas sa temast fantaseerid? Ja tema pilte vaatad?“

„See on okei, kuna sinna see asi jääbki, ja päriselt ei juhtu midagi. Niisama rääkimine ja flirtimine ei tähenda midagi!“ võttis Marko kaitsepositsiooni.

„Nii et kui su naine neid sõnumeid näeks, mida sa mu sõbrantsile Kaidile saadad, ja kuidas sa talle emoji’dega head ööd soovid, siis ei kergitaks ta selle peale kulmugi?“

„Noh, jah, et... No seda vist küll vaja pole...“ pomises ta.

Ahjaa, hiljutisest uuringust tuli välja, et veerand Eesti täiskasvanutest on pruukinud mõnda narkootilist ainet, näiteks kanepit. Ma olin sellest täiesti šokis! Kui ma oma sõbrantsidele ükskord veiniklaasi taga pihtisin, et ma pole kunagi midagi proovinud, vaatasid nad mulle kaastundliku näoga otsa.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee