Värsked Tallinna uudised

Agressiivne klient ründas sotsiaaltöötajaid ja peksis kabineti segi  (25)

Pealinn, 22. august 2019, 15:45
Foto: Teet Malsroos
Põhja-Tallinnas ründas agressiivne klient linnaosavalitsuse sotsiaaltöötajaid, pekstes segamini kabineti sisu ja tekitades ühele teda aidata püüdnud teenistujale verevalumi.

Põhja-Tallinna vanema Peeter Järvelaidi sõnul leidis vahejuhtum aset neljapäeva hommikul kella 9.10 ajal, mil Kotzebue tänaval asuvasse linnaosavalitsuse sotsiaalhoolekande osakonda tuli alaline klient, sotsiaalmajutusüksuse elanik, kelle ametlik eestkostja on Tallinna linn, kirjutab Pealinn

"Sotsiaaltöötajad pidid kliendi talle abi osutamiseks psühhiaatriahaiglasse viima, kuid ta keeldus, avaldades samas pahameelt väikesepoolse pensioni üle. Meesterahvas ähvardas mõlemaid kabinetis viibinud naisterahvaid tooliga, seejärel lükkas laua peal olevad asjad – sealhulgas printeri ja arvuti – põrandale ning ründas ühte teenistujatest selja tagant, võttes tal õlgadest kõvasti kinni," rääkis Järvelaid.

Seejärel klient lahkus, kuid natuke hiljem tuli tagasi ja sattus otse politseinike kätte.

Sotsiaaltöötajate kabinetid on varustatud ka paanikanuppudega, kuid antud juhul neist kasu ei olnud, kuna rünnak toimus väga kiiresti ja ootamatult.

Kohale kutsuti ka kiirabi, kes vaatas rünnakus kannatada saanud sotsiaaltöötajad üle ja fikseeris vigastused.

Vastuvõtt Põhja-Tallinna sotsiaalosakonnas peatati ja sündmuste keskel viibinud naisterahvad lubati koju hingerahu ja tervist taastama.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee