Dilaila

Instagrami-modellid vallutavad ranna 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 11. juuli 2019, 16:22
Suvi, päike, jäätis ja muidugi rand. Ma ei jõua seekordset rannapuhkust ära oodatagi! Kõige lõbusam osa liival peesitamisest on aga muidugi teiste inimeste vaatamine.

Ei, ma ei kuulu nende hulka, kes sõbrantsiga sosistab, et vaata, mille see või teine on selga ajanud. Ehkki ka see aitab kuuma päikese all ajal mööduda. Näiteks siis, kui pealt 30-aastased kaksikõed täpselt samasuguses veidra lõikega trikoos ja viimase detailini identse soenguga mööda promenaadi patseerivad. Kolmeaastaselt on see armas. Mingil hetkel tuleks aga siiski sellisele käitumisele joon alla tõmmata, eks?

Pigem teevad mulle nalja Instagrami-modellid. Kõigepealt muidugi tšikid, kes on nädalaid oma päevitust tuuninud ning isegi vahetusbikiinid kaasa toovad. Üks võtab siis telefoni, teine poseerib Sports Illustratedi stiilis sulnilt vees, ja nad vaatavad koos üle, milline pilt võiks kõige rohkem like’e saada.

Ühed sellised tšikid otsustasid rannas kivirahnu peal oma paindlikkust näidata, seistes ühel jalal, teine jalg põhimõtteliselt kukla taga, endal „ei tee ma siin mingit erilist pingutust“ ilme näol. Rannarahva jaoks oli fotosessiooni tipphetk kahtlemata see, kui poseeriv tšikk rahnult kõht ees vette prantsatas. Mõned isegi ebaeestlaslikult plaksutasid.

Veidi hiljem võttis samal kivil poosi sisse noorsand, kelle sõps pilte teha plõksis, kuni ta pärast umbes 17 katset Insta mõistes täiusliku vettehüppe sooritas.

Ahjaa, kas teadsite, et päikeseallergia on üha enam levinud? Need on väikesed järjekindlad punnid, mis tekitavad päikese kätte pleekima jäetud nahale krokodillinaha välimuse. Ja kui esimesed 25 aastat elust on probleemideta päevitatud, siis see jube asi võib tekkida just 26. aastal. Võeh!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee