Dilaila

Kes julgeb bikiine kanda? 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 27. juuni 2019, 16:32
Suvepuhkuse aeg on käes ja sellega koos tulevad alati lagedale ka kompleksid. Näiteks mina ei kanna kunagi lühikesi pükse. Miks? Sest mu jalad on umbes sama vormikad kui kaheksa-aastasel lapsel. Samas bikiine kannan ma loomulikult, sest kes see hull pikkade pükstega rannas on?

Mu sõbranna peab seda väga veidraks, kuid ise päevitab praegu nagu hull, ehkki päike pärast tööpäeva koduaias just kõige paremini peale ei hakka. Ta nimelt ei taha, et ta kutt teda rannas teiste naiste kõrval lumivalgena näeks. Mina mõtlen siinkohal, et oot-oot, nad on juba kaks aastat koos ja kutt pole senimaani tema ihu piisavalt palju näinud, et ära arvata, et sõbrants on tõesti kahvatuvalge nagu 95 protsenti Eesti naisi, mitte seksikalt aasta ringi kohvikarva?!

Samas on siiski mõned riided, mida keegi kandma ei peaks. Näiteks jumpsuit’id ehk see, kus püksid ja pluus on kokku õmmeldud. Okei, võib olla mugav kõik korraga selga tõmmata, aga sellise asjaga näiteks suveteatri välitualetis käimine vajab küll kõvasti mõttetööd.

Keegi peaks aga ka meestele rääkima, et teatud stiil pole aktsepteeritav. Ma teen siinkohal ühiskonnale teene: kallis mees, kui sul on jalas valged trussikud ja sul tekib kange tahtmine ujuma minna, pane palun kiusatusele vastu! Pärast esimest vees käimist pole kujutlusvõimet vaja, et ära arvata, mis sul püksis on, ning lisaks muutuvad jaheda vee mõjul nii mõnedki asjad väiksemaks.

Ahjaa, kas liiklusereeglite eiramine käivitab teie jaoks uue kallima tundmaõppimisel häirekella? Mu sõbrants nimelt on käima hakanud igati kombeka kutiga, kes aga 60 piiranguga alas 100-ga sõidab ning punaseid fooritulesid soovituslikuna võtab. Jaanipäeval poe parklas manööverdas ta nagu Ott Tänak ralli otsustaval kiiruskatsel ning parkis loomulikult invaliididele mõeldud kohale sissepääsu ees.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee