Dilaila

Ohtlikud stereotüübid 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 13. juuni 2019, 17:25
Mulle tundub, et pean oma imagot uuendama. Nimelt näen endiselt välja nagu Britney Spears enne millenniumi.

Kui ma samas vaimus jätkan, pakutakse mulle ilmselt tööd algklasside õpetajana. Niisiis, mõeldud-tehtud. Otsustasin endale rula soetada. Muide, kas te teate, kui palju rulad maksavad? Leidsin ülilaheda tiigritriipude ja roosade ratastega longboard’i, lootes selle eest maksta mitte enam kui 40 eurot. Mis te arvate, mis see maksab? 140!!!

Rulapoes töötas kerge vene aktsendiga afrojuustega tibi, kel olid kõik skatergirl’ile omased liigitunnused: müts suvisel ajal peas, lõuaneet, eemalviibiv pilk. Kuna arvasin, et ta on pooleldi mustanahaline ning töö tõttu kindlasti toetab sotse, sattusime kuidagi rassismist rääkima ja mina muidugi ütlesin, kui väga ma selle vastu olen. Radikaalne seisukoht, eks.
Algul ta lihtsalt kuulas, aga siis teatas äkki: „Aga mina olen jälle suur Hitleri fanatt!“

Mõtlesin, kas tegu on mõne rulabrändiga, võib-olla Heater või midagi sellist, ja noogutasin kaasa.

Siis teatas ta, et ta vanavanemad on vene juudid, isa Nigeeriast, ja terve ta pere arvab, et Hitlerist on täiesti valesti aru saadud.

Üritasin selle veidra vestluse lõpetada ning uurisin, kas ta teab mõnda head tätoveerijat. Muidugi oskas ta üht soovitada, ning paljastas puusal asuva täisvärvides haakristi, et näidata, kui head tööd too teeb.

Ahjaa, olen saanud mõned lugejakirjad, kus kaevatakse, et teen liiga palju natside arvel nalja. No aga ma tõesti väga vihkan natse, ja lisaks on nad ülimalt koomilised! Olete ju näinud videoid tollest karjuvast vuntsidega tüübist, kellele Usain Bolt närvidele käib? Kas see teeb minust paha inimese?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee