Värsked Tallinna uudised

HOIATUS! Bon Jovi ja võimlemispidu ummistavad Pirita tee (1)

Toimetas Triinu Laan, 31. mai 2019, 13:21
Foto: Mati Hiis
Pühapäevane Bon Jovi kontsert lauluväljakul ja Tallinna võimlemispidu Pirita velotrekil, kuhu on kokku oodata üle 50 000 inimese, toovad Pirita ümbrusesse ummikud, sestap soovitavad korraldajad tulla üritustele jalgsi, ratta või ühistranspordiga.  

Kõige kiirem aeg liikluses saab olema kella 16 paiku, mil avatakse kontserdi tarvis lauluväljaku väravad ning toimub samaaegselt võimlemispeo peaproov Pirita velotrekil, samuti enne võimlemispeo algust kell 17 ning peo lõppedes pärast kella 18. Võimlemispeole on tulemas umbes kuus tuhat inimest. Lauluväljaku ümbruses tekivad ummikud taas enne südaööd, kui lõppeb lauluväljakul kontsert.“

Samal õhtul toimuva kahe suurürituse tõttu on Pirital oodata kuni kuus korda tihedamat liiklust kui varasemate võimlemispidude ajal, mil on samuti tekkinud ummikud ja parkimisprobleeme. Palume kõigil varuda aega ja kannatust ning vabandame juba etteruttavalt liiklusest tingitud ebameeldivuste pärast,“ sõnas võimlemispeo liikluskorralduse eest vastutav Marko Koka K Security’st.

“Mugavuse ja kiiruse huvides soovitame tulla peole jalgsi, jalgrattaga või ühistranspordiga või parkida auto võimalikult kaugele. Pirita elanikud võiksid oma pikemad käigud planeerida varasemale ajale.”

Pühapäeval toimub Pirita velotrekil kahekümnendat korda Tallinna võimlemispidu, kus astub üles rohkem kui kaks tuhat võimlejat üle Eesti. Üritus on kõigile tasuta. 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee