Värsked Tartu uudised

Tartu Aparaaditehases on laupäeval turg (1)

Linnaleht, 30. mai 2019, 18:03
Aparaaditehase tänavaturg on alati kohale meelitanud palju rahvast. Foto: Kiur Kaasik
Laupäeval kolmandat korda toimuvast Tartu aparaaditehase tänavaturust on saanud piirkonna kõige mitmekesisema valikuga turg, mille osadeks on täika, disainiturg, käsitööõlleala, toiduturg, tänavatoiduala, lasteala ja vaheldusrikas kultuurikava.

Tänavaturule on valitud 10 väikeõlletootjat, 10 toidukaupade pakkujat, 15 tänavatoitlustajat, ligi 50 disainerit-kunstnikku ning üle 80 kasutatud asjadega kaupleja. Hoovis avatud lastealal on plaanis hulk lastele ja peredele mõeldud üritusi. Lisaks on Kastani tänaval avatud lava, kus astuvad üles DJ-d.

Programmi täiendavad väiksemad lavad ja ühepäevakohvikud Kastani tänaval, Paranduskeldri seiklusraja avamine, jalgpalli meistrite liiga finaali ühisvaatamine Erinevate Tubade Klubis ning hilisõhtul aset leidev Elektriteatri välihooaja esimene seanss aparaaditehase hoovis.

Ka seekord hõlmab turg lisaks aparaaditehase hoovile 250-meetrise lõigu Kastani tänavast ning Samelini jalatsivabriku taguse hooviala. Selleks on korraldajad sulgenud Kastani tänava Riia tänava poolse otsa.

Autoga saab tänavaturule läheneda Riia tänava poolt, raudteeviadukti juurest ja ärasõiduks võib kasutada Kase põiktänavat. Kogu liikluseks avatud osa Kastani tänavast muudetakse kahesuunaliseks.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee