Dilaila

Õnnetud õnnelikud kohtumised 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 23. mai 2019, 17:13
Ah, suvetunne! Kui õues on kraade üle 20, tahad ikka kuskil põlluserval istuda, õlekõrs hamba vahel. Muide, milleks pannakse õlekõrs hamba vahele? Ma pole sellest kunagi aru saanud, aga kindlasti on selle taga mõni ülimalt ratsionaalne põhjus.


Enivei, mu sõbrants otsustas ühe põllumehega semmima hakata. Mulle sobib see suurepäraselt, kuna kodune juust ja koor on mulle alati mokka mööda olnud. Tegelikult tuleb alustada sellest, kuidas ta selle kutiga üldse kohtus. Kas talupojad üldse käivad näiteks Atlantises? Ja kuidas nad ära tunda? Kannavad nad sõnnikulehaseid kummikuid?

Sõbranna kohtus tüübiga väga maisel moel: kuti koer nimelt hammustas teda. Sõbrants oli oma sõpradega just kuskil jõe ääres telkimas. Äkki ilmus kohale imearmas šokolaadikarva kutsikas. Tibi oli oma naiivsuses kindel, et too on sõbralik, aga võta näpust! Sõna otseses mõttes muidugi – ta näpp pendeldas peagi pooleldi iseseisvalt. Koera omanik ei saanud aga mitte trahvi, vaid hoopis kuuma deidi. :)

Mu kutt põrkas aga sel nädalal ühe tibi autoga linnas kokku. Kõik jäid terveks, aga autod said natuke siiski lommida.

„Kas vahetame numbreid?“ pani mu kutt ette.

„Kas leidub ka mõni olukord, kus mehed mulle külge ei löö?!“ ahastas too. „Aga okei, miks mitte, helista siis mulle reedel.“

Huvitav, kui sageli mehed, need sead, autoõnnetusi ette planeerivad, et saaks naistega tutvuda?

Ah, ja veel: mu sõbranna kohtus kutiga, kes osutus taimetoitlaseks.
„Mulle ei meeldi, kui julmalt loomi koheldakse!“ teatas kutt resoluutselt. „See on nii nunnu!“ vastas sõbranna siiralt, ja hakkas juba ühiste laste nimede peale mõtlema.

Üsna pea aga selgus, et tüüp oli taimetoitlane, kuna järgib natsionaalsotsialismi ideoloogiat. Nüüd vaatan kõiki veganeid ja loomaõiguslasi kahtlustava pilguga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee