Dilaila

Boss kutsus vaibale 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 16. mai 2019, 17:23
Mu boss ütles nädala alguses, et me peame rääkima. Need sõnad mõjuvad alati külma dušina. Hakkasin juba uut töökohta otsima, töötuabirahade kohta uurima ning advokaadi palkamise üle mõtisklema. Kuidas see vestlus siis läks?


„Sa pead tagasi tõmbuma,“ teatas ta mulle.

Ma ei saanud midagi aru.

„Arvo raamatupidamisest. Ma käisin tema naisega koos koolis, ta on mu hea sõbranna. Ja ta on veendunud, et sul on ta mehega afäär,“ jätkas ta.
Ma ragistasin ajusid, et meenutada, milline see raamatupidamise Arvo on.
„Ta ütles, et on näinud oma meest õhtul telefonist sinu pilte vaatamas ja naeratamas. Ja ta toob talle lilli ja tahab spontaanselt suudelda. Dilaila, me kõik teame, mis toimub! Ole ettevaatlik, enne kui sa selle pere ära lõhud!“

Nüüd tuli mulle vist ette, kes Arvo on. Kas see tüüp, kes all kohvikus alati minust ja mu gängist paar lauda edasi istub ja meid siis veidralt vaatab? Ma mõtlesin, et teda huvitab meie klatš, aga nüüd saan aru, et ta ilmselt nuusutab seal umbes viie meetri kauguselt mu parfüümi.

„Jah, ärge muretsege, te ei näe mind kunagi enam Arvoga rääkimas!“ kinnitasin.

Alati süüdistatakse mehi, kui mingi ahistamine toimub, ja naisi, kui keegi ära armub, eks!

Ahjaa, kas ka teie räägite oma kosmeetikule oma kõige intiimsemaid saladusi, ilma et ta isegi küsiks? Ma loodan väga, et mu kosmeetikule ei pakuta kunagi raamatudiili. Huvitav, kas neile õpetatakse ilukoolis, kuidas kliente n-ö avada? Kui näete varsti poes raamatut pealkirjaga „Saladused: minu kümme aastat Dilailaga“ siis tehke mulle teene ja palun ärge ostke.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee