Dilaila

Meeste sotsiaalsest võimekusest  

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 9. mai 2019, 17:27
Kas ka teie kaasa on autist? Või kui tõsise puude ja lihtsalt veidra iseloomu segiajamine kedagi häirib – sest kedagi kindlasti aastal 2019 häirib –, siis ütleme, et mõnikord pole ma kindel, kuidas mu mehel on õnnestunud enne minuga kohtumist naistega suhteid luua ja säilitada.

Näiteks sel nädalal olime pubis nii Barca kui ka Ajaxi mängu vaatamas. Minu arvates oli täiesti selge, et külastuse eesmärk oli jalka vaatamine, mille juurde kuuluvad ka mõned dringid. Keegi ei lähe suvalisse kesklinna pubisse gurmee-elamusi otsima.

Enivei, mu kutt sõi oma burksi ära ja hakkas siis jopet selga panema. Tottenham oli just viigivärava löönud ja asjad läksid ülipõnevaks.

„Noh, lähme siis?“ pani ta ette.

Ma ei saanud esialgu arugi, mida ta silmas peab. Siis aga hakkas mulle vaikselt koitma, et just tema on see kutt, kes pubis mängust hulluvate inimeste vahel burksi nosib.

„No kui sa ei taha tulla, siis jää siia ja saame pärast kodus kokku?“ pakkus ta seejärel välja.

Sel hetkel hakkas nurgas istuv kolmandat päeva sama särki kandev 50-aastane Jüri mulle üha atraktiivsem tunduma...

Praegu aga tegeleme puhkuse planeerimisega ning selgus, et mu kutt ja sõbranna kutt tahavad meid baari jätta ja kahekesi kuuvalguse matkale minna. Hispaanias, eks! Ja siis imestavad, kui me ülejäänud puhkuse Pedro ja Jesúse juures veeta otsustame.

Ahjaa, kui te olete paremäärmuslane, aga teile meeldib ka hiphop, kumb eelistus siis peale jääb? Rasked valikud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee