Vaba aeg

Artist, kellele jäi poistebänd kitsaks 

Ülo Külm, 2. mai 2019, 18:25
Zayni „Icarus Falls“ Foto: RCA
Zayn Malik, artistinimega lihtsalt Zayn, on Bradfordist pärit inglise laulja, laulukirjutaja, modell ja näitleja.

Tegev on ta aastast 2010, mil ta lõi kaasa Suurbritannias populaarses saatesarjas „The X Factor“. Sooloartistina ta seal küll põrus, kuid naases kohe areenile hiljem väga edukaks osutunud poistebändis One Direction. Ilmselt jäi talle aga seegi oma paljude ideede teostamiseks kitsaks ning aastal 2015 ta lahkus sealt.

Zayn sõlmis seejärel soololepingu plaadifirmaga RCA ja tema debüütsooloalbumit, 2016. aastal ilmunud „Mind of Mine’i“ saatis edu.
Eelmise aasta detsembris lasi praeguseks 26-aastane artist välja teise stuudioalbumi. Tegu on duubelplaadiga, millelt leiab koguni 27 lugu, muusikat peaaegu poolteise tunni jagu.

Lihtsustatult on tegemist eheda-ehtsa-meloodiarikka popalbumiga, milles on rohkelt R&B ja alternatiivse R&B elemente. Esimeste kuulamisringide järel võib selle tipphetkedeks pidada armsakoelist „Tonighti“, mõnusalt hoogsamat „There You Are’i“ ja headest aastatest pajatavat „Good Yearsi“.

Külalisesinejatena teevad plaadil kaasa kaks nimekat tegijat: Nicki Minaj loos „No Candle No Light“ ja Timbaland loos „Too Much“.

----------------------------
Zayni „Icarus Falls“ (RCA)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee