Dilaila

Õige mees armastab kõlakaid 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 25. aprill 2019, 17:19
„Noh, kas naisteklubi saab jälle kokku, et veiniklaasi taga kuulujutte levitada?“ küsis mu mees, kui ma end tüdrukutega koos kokteilibaari minema sättisin.

Sel nädalal julgesin talle vastata, et kõige suuremad kõlakate armastajad on hoopis mehed. Kui ta vastu ajas, et see on täielik väljamõeldis, küsisin, kas ta Kadri uue kuti veidrast minevikust on kuulnud. Nimelt tekib ta näole õnnis irve, põskedele ilmuvad lohud ja silmad löövad särama, kui kuskil keegi kedagi taga räägib. Just nagu elevil laps, kes jäätiseputkat märkab. Mida oligi tarvis tõestada.

Kats aga peab oma kutti pidevalt pidurdama.

„Ja see tüüp niidab iga jumala nädalavahetus aias kõigi naabrite ees alasti muru!“ lõpetab too värske kõlaka jagamist.

„Kallis, tal on siiski lühkarid jalas. Ja aiamaal kuskil Lääne-Eesti pärapõrgus, kus päevas kaks autot mööda sõidab,“ täpsustab sõbrants, tehes just kuuldu palju vähem huvitavaks.

„Ja ta kuulub mingisse sekti, kus ohverdatakse inimesi!“ lisab kutt.

„Kas sa pead silmas, et ta vanaema on Jehoova tunnistaja?“ täpsustab sõbrants.

Rääkige oma mehele, et teil on eriti mahlakas kõlakas, ja vaadake siis, kuidas ta terve õhtu ise palub, et seda jagaksite. Vaat see on ideaalne paarina koos ajaveetmine.

Ahjaa, kas ka teie meestuttavate hulgas on neid, kes teiste heteromeestega peenisepilte jagavad? Olen mõelnud, et kui mõni suvaline tüüp mulle foto oma peenisest saadaks, saadaksin talle kellegi teise oma vastu ja vaataks, kuidas ta reageerib. Aga oma töökaaslaste käitumise järgi tundub, et neile meeldibki vabal ajal sõpradega oma lemmikintiimpilte jagada. Tõepoolest, 12-aastastena oli see naljakas, aga 35-aastastena? Või ootavad nad äkki tagasisidet või sõprade komplimente?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee