Dilaila

Sõbranna, kes tekitas hingetrauma 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 17. aprill 2019, 17:48
Kas lugesite sel nädalal lugu pruudist, kes tahab oma sõbrantsi käest kümneid tuhandeid eurosid kompensatsiooni saada, sest too rikkus ta pulma?

Pulma oli orgunnitud juba kolm aastat, aga too mõrd julges selle aja jooksul mehe leida ja rasedaks jääda! Pruut oli veendunud, et kogu pulmaliste tähelepanu koondus tema asemel rasedale sõbrannale. Lisaks julges too oma mitte alla Harju keskmise nägusa abikaasa pulma kaasa võtta! No tõepoolest. Kas ta enne oma elu ja raseduse planeerimist siis ei mõelnud, et 14. aprillil 2019 on Mari pulm ning sel päeval tõesti ei kõlba rase olla?

Kohtusin aga ise hiljuti ühe väga laheda tibiga, kellega meil on palju ühist. Tema aga tahab, et meie suhe aeglaselt areneks. Nimelt olevat tal eelmise sõbrannaga halb kogemus.

Sõbranna oli tal ära keelanud näiteks kellegi teisega suhtlemise. Kui nende ühine kolleeg lapse sai, kutsuti mu potentsiaalne hingesugulane katsikule. Ta parim sõbrants aga hoiatas: „Sa ju ei tea, milliste inimestega tegemist on! Ma olen kuulnud, et nad on varem kellegi keldrisse kinni pannud! Mina sind päästma ei tule.“ Aastaid hiljem, kui ta tolle tibiga siiski kartusi trotsides lähemalt tuttavaks sai, leidis ta, et tal pole isegi keldrit.

Siis kutsus sõbranna põrgust ta oma mehe sünnale. Selgus, et keegi ta mehe sõpradest ega sugulastest ei taha temaga suhelda, ning seetõttu oli tal kompanjoni vaja. Pärast sünnat hakkas ta aga levitama kõlakaid, et oli oma mehe ja sõbrantsi peo ajal köögist leidnud. Tšikk istunud köögiletil, lühike seelik seljas ja jalad harkis, ning mees olnud täielikus transis. Ütleme nii, et tegelikus elus ei puudutaks ükski naine seda meest ilmselt latigagi.
Nii et vaatame, kas ta on sellest traumast taastunud ja uueks sõpruseks valmis.

Ahjaa, kas teadsite, et Rubiku kuubiku lahendamise maailmarekord on alla 10 sekundi? Mina olen üle 20 aasta proovinud, aga pole ikka veel hakkama saanud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee