Dilaila

Hemorroidide levitamisest 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 11. aprill 2019, 17:28
Sel nädalal andsin oma välismaalasest kolleegile hemorroidid. Mis, kas see on ka nüüd nakkushaigus, imestate te ilmselt, kallid lugejad. Kui arvestada, millises piirkonnas need välja löövad, siis kuidas kedagi nakatada saab? Ilmselt peate mind juba mingiks eriliseks perverdiks!

Mu hispaanlasest naiskolleeg oli natuke aega haige ja pidi bossi kabinetist läbi astuma, et oma eemaloleku kohta selgitusi anda. Kuna ülemuse inglise keel longab üle künga, ja ma ka natuke espanjooli tönkan, kutsus ta mu abiks.

„Mis sul siis viga oli?“ uurisin.

„Ma ei teagi, kuidas seda öelda... Hemorragia,“ vastas ta.

Selge pilt. Läksime bossi juurde.

Kui too paberitöö jaoks küsis, miks kolleeg puudus, teatasin vähimagi kõhkluseta: „Hemorroidid!“

Kõik purskasid selle peale naerma ning ma ei saanud aru, kuidas nii tõsise asja üle hirnuda võib. Läbi naeru üritas kolleeg selgitada, et tema tagaotsaga on siiski kõik korras, ja hemorragia tähendab hoopis verejooksu. Vaat sulle seebikate hispaania keel!

Ahjaa, kas teie olete nende naiste hulgas, kes autos või bussis meiki teevad, et hommikul kümme minutit kauem magada? Ka mind võib näha punase fooritule taga silmalaineriga tegutsemas. Ainult et sel nädalal unustasin mitte ühel, vaid koguni kahel korral meigikoti kaasa võtta. Ülemus küsis, kas mul on ehk lisapuhkepäevi vaja, ja kolleegid tundsid muret, millal ma viimati perearsti juures kontrollis käisin. Lihavõtteks kingin endale meigikoti, mis on ketiga auto külge kinnitatud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee