Värsked Tartu uudised

Tartu linnaraamatukogu tähistab sünnipäeva 

Linnaleht, 5. aprill 2019, 12:19
Esmaspäeval annab linnaraamatukogus lugemissoovitusi eelmine Tartu linnakirjanik Mika Keränen. Foto: Aldo Luud
Pühapäeval saabuva 106. sünnipäeva puhul pakub Tartu linnaraamatukogu aprilli esimestel nädalatel osalemisrõõmu ja tegevust suurtele ja väikestele, raamatukogu lugejatele ja kõigile teistele kaaslinlastele.


Hajameelsetele lugejatele pakub kergendust kolm päeva kestev viivisevabadus: 11.–13. aprillini kustutatakse kõik tagastatud raamatutega seotud viivised.

Raamatukogu sünnipäevaprogrammis on alati andnud lugemissoovitusi tuntud inimesed, sedakorda räägivad esmaspäeval raamatutest kirjanikud Kauksi Ülle ja Mika Keränen. Annelinna raamatukogus neljapäeval toimuval kohtumisõhtul Lehte Hainsaluga on vestluse keskmes tema mullu ilmunud mälestusteraamat „Olla üheksavägine“.

Kõige lustlikum sündmus on tõenäoliselt vabakutselise literaadi Ott Kiluski absurdi ja musta huumoriga vürtsitatud luulekogu „Elajas ja videvikumadu“ esitlus kolmapäeval koos ansambliga 10 Minutit Hirmu. Viimase näol on tegemist hoiatusansambliga, mis koosneb Pärnu näitlejatest-pedagoogidest. Koosluse looming on sama valus, naljakas ja absurdne kui Kiluski luule.
Sünnipäeva täieliku kava leiab huviline raamatukogu kodulehelt www.luts.ee.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee