Dilaila

Mu vanemad on normaalsed, ausalt! 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 28. märts 2019, 17:30
Kui sageli peate uutele tuttavatele oma pere kohta valetama? Mina olen näiteks kuttidele valetanud, et mu vanemad on talupidajad ja ma töötan poes müüjana. Ikka selleks, et nendega samal tasemel olla.


Samas tuli esimene vale üsna kiiresti välja seoses loomatapu teemaga. Kõigepealt rääkis Argo sellest, kuidas nad siga verest tühjaks nõretasid, kui ta lasteaialaps oli. Siis meenutas ta õde, kuidas nad kukel pea maha võtsid, too aga jõudis ilma peata põgeneda isegi nii kaugele kui naabri aeda. Kui minu kord rääkida tuli, väitsin, et minu perel on hoopis jaanalinnutalu. Oleks ma aga vaid teadnud, et selliseid talusid nii vähe on! Argo ja ta õde küsisid kohe, milline Eesti viiest jaanalinnufarmist meie pere oma on. Vale paljastatud...

Mu sõbrantsi ema on aga üsna tuntud strippar ja pornotäht, kes omal ajal oma seiklustest ka seltskonnaajakirjades jutustas. Muide, ka päriselus puuduvad tal igasugused piirid. Kui kord sõbrannale kurtsin, et poiss-sõbraga kahekesi pole enam nii huvitav, soovitas ta mul rinnanibud augustada ning oli ka kohe valmis ise seda tegema.

Kui tal endal mõni naisteprobleem kaelas, ei pea ta paljuks seda söögilaua taga kõigile detailselt kirjeldada. Millist salongi soovitate päraku valgendamiseks? – sellistel teemadel käib nende lõunalauas täiesti tüüpiline vestlus.

Sõbrants ütleb siis kõigile, et ta vanemad on juristid. Kui aga mõnikord kellelgi juristi vaja on, märgib ta, et nad tegelevad ainult Gruusia õigusega. Vaat nii.
Ahjaa, kas on okei samad kingad viies värvis osta? Just nii ma tegin!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee