Värsked Pärnu uudised

Wasa Resort kandideerib Kuldmunale 

Linnaleht, 14. märts 2019, 17:45
Juunis rannapiirkonnas avatava hotellikompleksiga Wasa Resort lisandub suvepealinna 150 voodikohta. Foto: Wasa Resort
Juunis Pärnu rannapiirkonnas avatav hotellikompleks Wasa Resort kandideerib koos viie konkurendiga Kuldmuna konkursil disaini kategoorias parima brändingu auhinnale.

Disainivõistluse korraldajate sõnul esitati viies põhikategoorias kokku 853 tööd, mille hulgast valiti välja silmapaistvamad. Konkursi parimad ja auhinnavõitjad selguvad juba reedel.

Uue hotelli brändingust saab ülevaate Wasa Resorti kodulehel, kus kirjeldatakse Pärnut kohana, kus muremõtetele ei ole ruumi: „Pärnu on üks hoitud paik. Kanname seda armsat mereäärset linnakest justkui peo peal, jättes argimured hoolikalt maakonna piiri taha ning sõites üle silla ainult parimate puhkusemõtete ja rõõmsate rannaplaanidega.“

Wasa Resortis hakkab peale spaa ja restorani olema 56 hotellituba ning hoovialal privaatsemaks puhkuseks sobivad eraldatud sissepääsu ja terrassiga apartemendid, kus on kööginurk. Avatud planeeringuga kaasneb suur suletud pargiala, kus lapsed saavad turvaliselt ringi joosta.

Wasa Resorti on projekteeritud KOKO arhitektide eestvedamisel, arhitektuuri on loonud Liis Uustal ja sisearhitektuuri Kadri Kaldam. Kompleksi ehitab Eston Ehitus ja selle rajamist rahastab erakapitalil põhinev OÜ Supeluse Maja.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee