Värsked Tartu uudised

Miss Valentine’il osaleb üle 900 võimleja 

Linnaleht, 28. veebruar 2019, 18:09
Miss Valentine on Baltimaade suurim võimlemisturniir.Foto: ALDO LUUD
Tänavu juba 25. korda toimuva võimlemise suurturniiri Miss Valentine osavõtjate nimekiri on muljetavaldav: Tartusse koguneb üle 900 võimleja, 180 treenerit ja 80 kohtunikku kokku 37 riigist.

„Erakordne on see, et Miss Valentine toimub 25. korda,“ rääkis turniiri peakorraldaja Janika Mölder pressikonverentsil. „Ma ei häbene oma vanust, aga olen täpselt pool oma elust seda turniiri korraldanud. Eriline on ka see, et osavõtjaid on väga palju, sel aastal on iluvõimlejate osakaal suurem. See on siiski olümpiaala ja kuna ka meie iluvõimlejad pürgivad olümpiale, on mul selle üle ainult hea meel.“

Eestist astuvad A. Le Coqi spordimajas toimuval turniiril võistlustulle nii Tokyo olümpiamängude piletit püüdev Eesti iluvõimlemise rühmkava koondis kui ka Eesti rühmkava juuniorite koondis, kes esindab Eestit suvel iluvõimlemise juuniorite maailmameistrivõistlustel. Meistiklassis pakub Eesti rühmale teiste seas tugevat konkurentsi samuti olümpiamängudele pürgiv Soome koondis, juuniorite klassis aga pistavad Eestiga rinda rahvuskoondised tervelt seitsmest riigist, nende seas Venemaalt.

----------------
Ajakava
Reedel iluvõimlemise eelvõistlus ja rühmvõimlemise noorte finaalvõistlus.
Laupäeval ilu- ja rühmvõimlemise eelvõistlus.
Pühapäeval ilu- ja rühmvõimlemise finaalid ning Miss Valentine’i 25. sünnipäevale pühendatud galaetendus „Walking on Sunshine“.
Vaata ka missvalentine.eu

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee