Dilaila

Jõulukräpp, millest lahti ei saa 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 24. jaanuar 2019, 16:36
Jõulud... Need on ammu seljataga, härdaid pühasid meenutamas vaid puusadele kogunenud pekk, millest on iga aastaga üha raskem vabaneda.

Ja muidugi hingehaavad, mis ei parane ilmselt mitte kunagi. Kui kuidagi sai terve aasta vaka all hoitud, mida vanaonu oma värskelt kapist välja tulnud 19aastasest sugulasest, kelle poiss-sõber on lisaks kõigele muule hiinlasest pianist, tegelikult arvab, siis pühade ajal kipuvad kõik äärmuslikult avameelsed olema.

Nii sain sel korral ka teada, et minu pere polegi see kõige hullem. Kuigi mu ema helistas 1. jaanuaril mu õele ja teatas ilma pikema sissejuhatuseta, et too on tülgastavalt paks, sest kaalub tavalise 65 kilo asemel 66 ning küsis, mida ta kavatseb selle parandamiseks ette võtta.

Mu sõbrantsi ema, kel on kaks (!) villat välismaal, teatas jõulude ajal, et sõbrantsi kingis talle polnud piisavalt head (ta kasutas legendaarset väljendit „kräpp“) ning seetõttu võlgnevad tema ja ta kutt talle jõuluõhtusöögi eest 25 eurot pea pealt. Käibemaks muidugi juurde. Ning see summa hakkab igal aastal inflatsioonist lähtudes kõikuma. Ning deposiiti järgmiseks aastaks tahab ta hiljemalt jaanuari lõpuks oma maksuparadiisi registreeritud firma pangakontol näha. Kui ta tahab ümber lükata stereotüüpe, et rikkad vanainimesed on hingetud koletised, siis polnud see just parim PR-kampaania.

Ahjaa, mu sõbrants, kes abiellus rikka ja ilusa justkui seebiooperist välja hüpanud brasiillasega, elab oma elu bikiinides. Kliima tõttu andsin talle selle andeks, eks ma ise näitaksin samuti kogu aeg oma päevitunud trimmis naba, kui ma jahil elaks. Aga tuleb välja, et mu sõbrants on lihtsalt nudist – bikiinides on ta ka Austrias suusapuhkusel viibides, õues! Nüüd olen raske otsuse ees, kas ta instas ära blokkida.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee