Dilaila

Savisaare seksapiil 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 17. jaanuar 2019, 17:14
Kas olen maininud, et mu bossi boss on põhimõtteliselt Scrooge? Või Mr. Burns „Simpsonitest“?

Loomulikult on tal hallid juuksed. Ta kannab sageli kolm päeva järjest sama halli ülikonda. Tal puuduvad sõbrad, huvid on stereotüüpsed – autod ja sport –, ning kõik muugi on täpselt Harju keskmine.

Aga mis kõige hullem: eile, kui ma oma kutiga voodis olin, kujutasin ette, et olen tolle tüübiga töölt! Mõtlesin tema punnkõhu ja kanarinna peale, ning tundsin veidrat erutust.

Ilmselgelt ei unista naised ainult Uku Suvistest. Miks muidu Edgar Savisaarel alati naisi jalaga segada on olnud?

Mis mind siis selle Scrooge’i juures köidab? Ta on maailma kõige jubedam inimene. Kõige rohkem valmistab talle rõõmu see, kui ta saab kellegi vallandada. Isegi kui mõni vallandamine kuidagi temasse ei puutu, sätib ta alati oma tegemisi ümber, et isiklikult kohal olla.

Teeme nalja, et ta on põhjalikult jälginud inimesi, kellel on hing, ning üritab nüüd neid imiteerida. Nimelt ei naerata ta tavaliselt kunagi, kuid sellest aastast on ta näole hakanud aeg-ajalt tekkima selline veider grimass, umbes nagu tulnukas naerataks.

Ta on alati mind kui mõttetut tibi kohelnud, kuid ühtäkki sai ta teada, et käisin temaga samas ülikoolis. Ja nüüd toob ta mulle kommi ja teeb koos minuga nalja?!

Alguses ma naersin selle üle, ent nüüd on saatana-sarnase inimese tähelepanu hakanud tunduma kuidagi ... seksikas?! Eile tabasin ennast enne temaga koosolekule minemist parfüümi ja huuleläiget peale panemas. Ou mai gaad, mis toimub?! Nagu öeldakse, ole õel, see hoiab vastassugupoole huvi üleval. Tegelikult on selliselt tigedikult naeratuse kättesaamine ju päris hea väljakutse. Loodan ainult, et ma päriselt temasse ära ei armu!

Ahjaa, mina alustan oma uusaastadieeti veebruaris. Praegu on kõik alkohol ja maiustused alla hinnatud, pole ju paremat aega elu nautimiseks. Juust ja šokolaad šampanjaga lõunaks? Jah, palun!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee