Dilaila

Arstide argipäev 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 10. jaanuar 2019, 17:00
Kui enamik Y-põlvkonda tahab tegeleda millegi toredaga, näiteks võitluskunste harrastada või keskkonda kaitsta, ja pärast kurdab, et see ei too eriti raha sisse, siis meditsiinitudengid selle pärast küll muretsema ei pea. Vähemalt nii me arvame.

Paar mu sõbrantsi on juba pikemat aega üritanud arstidega abielu eesmärgil kohtuda. Nad on käinud läbi kõik klubid, baarid ja kohvikud, kuid pole seni ühtegi valges kitlis isendit trehvanud. Mina soovitasin neile, et istugu viimaseni üleslöödult haigla kohvikus, või leidku internetist mõni kompu meesarst ja pangu end vastuvõtule kirja. Või mingu haiglasse õeks või koristajaks tööle. Kõik arstid on ju pidevalt tööl, pole neil aega reede õhtul klubis hängida, kui varahommikul vaja kiirabis end liiga purju joonud eakaaslasi turgutada.

Mina tunnen isegi rohkem kui ühte arsti! Hiljuti uusaastapeol kohtusin ühe tüübiga, kelle nägu tundus jube tuttav. Üritasime siis välja selgitada, kust me teineteist tunneme. Oleme mõlemad samast linnast pärit, kuid käisime erinevates koolides, ülikoolides... Lõpuks tuli kutile meelde, kust ta mind teab: „Te käisite vist paar nädalat tagasi minu suguhaiguste kliinikus vastuvõtul!“

Muidugi läksin selle peale näost valgeks. Samas – kui ta kunagi mind välja kutsuda tahaks, siis teab ta juba ette, et mul suguhaigusi pole, ja et kannan seksikat sitspesu ka tavalisel esmaspäeva hommikul.

Ahjaa, kas keegi teab, mis tööd pool Eesti kuulsustest teeb, et arveid maksta? Kati Toots näiteks. Kirjutage ja joonistage, saan ka targemaks!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee