Dilaila

Jõuluvana fopaad (1)

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 20. detsember 2018, 16:14
Olen kindel, et täna veedab hulk mu lugejaid terve päeva poes. Ikka seetõttu, et kuigi igal aastal lubame juba novembris kingid ära osta, teeme seda alati viimasel hetkel.

Kuid mida kinkida töökaaslasele, keda sa paar korda mööda kõndimas oled näinud, kuid kelle nime sa jõululoosis endale said? Naisele oleks hea kink näiteks parfüüm... Aga kas sa väidad sellega, et ta peaks oma hügieeni eest rohkem hoolitsema? Üks kerge hügieeniprobleemiga mees näiteks solvus anonüümse lõhnaõli kinkimise peale hingepõhjani ning kaalub praegu firma kiusamise eest kohtusse kaebamist.

Mina kinkisin kunagi alkohoolikule, kes eelmistest jõuludest saadik kaine oli olnud, pudeli veini. Ups!

Mu sõbranna peab aga laste modelliagentuuri. Kuna ühel aastal oli poiste seas väga popp brändinimega aluspesu, otsustas tema agentuur oma poissmodellidele seda trendikat pesu jõulukingiks saata, personaalse kaardiga ja kuldses paberis. Mõned emad said ikka väga vihaseks selle peale, et nende 14aastane poeg täiskasvanud naiselt jõuluks aluspesu sai! Nad lubasid isegi Katrin Lustile helistada.

Nii et kuidas iganes te sel aastal kingiga alt lähete, kõik fopaad on juba tehtud.

Ahjaa, kuulumine perekonna WhatsAppi gruppi koos vanaema ja 12aastase tädipojaga on ohtlik, eriti noortele meestele, kes telefonis igasuguseid huvitavaid videoid hoiavad. Sel aastal hoolitses meie peres jõulumeelelahutuse eest ja tegi koduloomapiltide grupi vürtsikamaks mu abituriendist nõbu. Nimelt saatis ta meile kõigile, sealhulgas oma vanematele ja väikesele õele, vaatamiseks video nimega „tussikesed 2019“. Loodan, et tegu oli näpuka või viiruse, mitte tema arvates sobiliku jõulutervitusega kõigile sugulastele! Kuid kindlasti küsin pühade ajal teda nähes võimalikult suures seltskonnas täpsemalt järele! :)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee