Värsked Tallinna uudised

AASTAVAHETUS: Vabaduse väljakul hümn seekord ära ei jää! Kallist tuleetendust näeb ka (15)

Toimetas Maarit Stepanov, 18. detsember 2018, 13:14
Ilutulestik Vabaduse väljakul möödunud aastavahetusel. Alar Truu
31. detsembri õhtul toimub Vabaduse väljakul kontsert ja tuleetendus "Sajaga edasi, Tallinn!", millega pannakse punkt Eesti juubeliaastale. ERRi andmetel kestab tuleetendus kaheksa minutit ning läheb maksma 14 000 eurot.

Korraldajad soovitavad kahetunniseks kontserdiks kohale tulla kell 21.30, mil kõlavad tervitussõnad. Seejärel astuvad üksteise järel lavale Uudo Sepp, Maian ja Genka koos Paul Ojaga. Lubatakse ka üllatusesinejaid.

ERRi andmetel korraldab ilutulestiku Pyrocom OÜ, mis on muu hulgas loonud üheksa aastat valgusefekte festivalil "Valgus kõnnib". Harju mäelt lastakse kaheksa minuti jooksul taeva suunas 1662 erineva kaliibriga raketti. Tuleetenduse maksumus 14 000 eurot on sarnane eelmise aastaga.

Kesklinna vanem Vladimir Svet lubab, et pidu on sobilik nii noortele kui vanadele. "Jutt ei ole ainult mitmekesisest programmist, vaid ka turvalisusest, mida aitavad tagada politsei ja turvatöötajad. Aastavahetuspeole ei saa tulla enam oma pudelite ja rakettidega," sõnas ta. "Saadame Eesti juubeliaasta ära väärikalt ja läheme vastu uuele teguderohkele aastale!"

31. detsembri päeval kell 15 tantsitakse EV100 algatuse „Eesti tantsib“ viimane ühistants Vabaduse väljakul ja lisaks veel 15 Eesti linna keskväljakul.

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee