Värsked Tallinna uudised

GAG korraldab lastelaulude kontserdi  (1)

Linnaleht, 13. detsember 2018, 17:05
Foto: Martin Ahven
Gustav Adolfi gümnaasiumi eestvõttel toimub kolmapäeval kell 19 Estonia kontserdisaalis lastelaulude kontsert „Trikatrei“.

Õhtu esimeses pooles kõlavad 1970. ja 1980. aastate igihalja telesaate „Trikatrei“ lastelaulud Tõnis Kõrvitsa ja Siim Aimla orkestriseadetes. Teises osas esitatakse GAG-i muusikasõprade ja laululaste endi palasid samade heliloojate arranžeeringutes. Nimelt toimus oktoobris koolis omaloominguliste laulude konkurss „Väike lugu suurele lavale“ ning nüüd saabki kuulda, kuidas ka algkoolilapse viisijupi võib suureks ja suurele lavale mängida nii, et terve Estonia saal on hoogsat laulu ja orkestrihelisid täis.

„Trikatrei“ on 2016. aastal Gustav Adolfi gümnaasiumi korraldatud „Entel-tenteli“ kontserdi ajastutruu ja kultuurilooline jätk,“ lausus kooli direktor ja kontserdi produtsent Hendrik Agur, kellele jääb koos õpilastega laval esineda oma 13-aastase direktori ametiaja jooksul viimaseks korraks. „Loodetavasti jätkub kooli muusikaline tegevus sama hoogsalt, sest pikk vagu on sisse aetud ja siit on hea jätkata – võidavad õpilased, kes saavad suurepäraseid võimalusi esinemisteks ja isiklikuks arenguks,“ lisas ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee