Dilaila

Lennukis juhtub... 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 16. november 2018, 11:36
Ees on detsember. See aeg, kus vaieldakse sugulastega, kes kellele külla peaks tulema, ning kulutatakse raha, mida tegelikult pole, asjadele, mida nende saajatel vaja pole.

Enivei, paljud minuvanused on jõulukuul sunnitud lendama. Minu keskkooliklassist elab vist kolmandik välismaal. Ning jõulude ajal lendamine pole nõrganärvilistele!

Kui tavaliselt olen ise pettunud reisija rollis, sattudes naabriks karjuvale beebile, ülijutukale välismaa pensionärile või pidades oma igati nõuetele vastava kohvri ära andma, siis oma viimasel reisil ärritasin teisi reisijaid lõpuks ometi ka mina. Ja nagu mulle kohane – kui ma midagi teen, siis ikka täie rauaga.

Olin lennujaamast endale oma imetillukesel Ryanairi istmel nautimiseks kohvi kaasa ostnud. Seadsin end parajasti uhkes üksinduses sisse ja panin topsi hetkeks kõrvalistmele ootama. Kui olin end mõnusasti salli mähkinud ja helikindlad kõrvaklapid kõrva pannud, märkasin äkki, et kohv oli ümber kukkunud ja terve selle sisu uputas nüüd (kunst)nahkistet.

Enne kui olin jõudnud otsustada, kuidas olukord lahendada, saabus väga šikis ülikonnas härrasmees ning otsustas ilma pikema viivituseta oma kohale istuda. Ups! Mina tegin tema kõrval süütut nägu, üritades samal ajal tühja kohvitopsi märkamatult käekotti suruda. Loodan, et tal sel päeval mõnda olulist kohtumist polnud ja disainerülikond oli lihtsalt tema vaba päeva riietus.

Vältida tasub aga ka avariiväljapääsu kohti. Okei, seal on rohkem jalaruumi, aga hiljutisel lennul olevat üks paarike lisaruumi ära kasutanud, et teineteisele suuseksi teha, rääkis stjuardessist sõbrants. Tema töökohustuste hulka kuulus tol päeval ka viisakalt palumine, et nad lõpetaksid.

Ahjaa, millal on okei raadios jõululaule mängida? Kindlasti mitte enne 1. detsembrit! Ootan põnevusega aega, kus juba juulis jõulupuid ehtima hakatakse.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee