Dilaila

Stifleri ema 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 8. november 2018, 17:40
Vanemad inimesed (no nii 30+) on ilmselt näinud filmi „Kuum pirukas“, mis põhimõtteliselt keskendub hilisteismeliste kiimlemisele.

Linateoses eksisteerib teiste seas ka selline tegelane nagu Stifleri ema. Tegemist on ühe keskkoolipoisi empsiga, kes siis hiljem ühe poja klassikaaslastega, khm, ühise keele leiab. Muide, lastekaitsjad peaksid ilmselt 2018. aasta vaimus Stifleri ema kriminaalvastutusele võtma.

Enivei, kes oleks arvanud, et meist endist võiks kunagi Stifleri ema saada?

Mu kahe lapse emast vanemal õel (kindlasti 30 pluss – sorri, sõsarake!) on uus töö personaliosakonnas. Ta peab tegelema ühe kõnekeskuse sadade töötajatega, nende hulgas nii mõnegi abituriendiga, kelle vanemad taskurahaga mingil põhjusel koonerdavad.

Mu õde on väga kena naine – head geenid, eks. ;) Teda on õnnistatud ka kortsuvaba näoga ja väikeste armsate lohkudega, kui ta naeratab. Lisaks ei pea ta oluliseks tööl eriti meiki kasutada, just nimelt selleks, et tähelepanu vältida.

Aga asja juurde. Kõnekeskuses kordub iga nädal umbes selline stsenaarium.

„Vabandust, kas ma tohin sinult ühe isikliku küsimuse küsida?“

„No küsi siis!“

„Kas sul boyfriend on?“

„On küll!“

„Okei. Ega ma enda jaoks ei küsinudki, mul on juba abikaasa, aga see noormees seal... Ta on 19 ja vallaline ja ütles, et tema jaoks on maailmas ainult üks naine, kes teda huvitab! Aga ei midagi, kahju siis...“

„Võid oma sõbrale mainida, et olen 15 aastat abielus ja mu vanim laps pole temast palju noorem,“ ütleb õde siis tavaliselt ja kõnnib juuste lehvides minema.

Õde peaks aga õnnelik olema – tavaliselt tahavad temasugust naist ju ainult vanemad mehed, tema imponeerib aga kõigile vanusegruppidele. Enivei, mina kutsun teda nüüd Stifleri emaks.

Ahjaa, miks ketrab raadio pidevalt sama viit 2000. aasta laulu? Nad polnud head siis ega muutu ka ajaga paremaks!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee