Dilaila

Poeg, korralda mulle kohting! 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 1. november 2018, 17:30
 
Enne kui te oma mehega kõike läbi armastuse roosade prillide nähes lapsed saada otsustate, mõelge hoolikalt järele. Just tänu lastele leiab ta endale mõned aastad hiljem naise number kaks.

Asitõend number üks on Instagram. Kas olete tähele pannud, et mehed, kes on hiljuti isaks saanud, postitavad muudkui pilte endast ja beebist? Aga kus on ema? Kui naine on tänu üheksale kuule rasketele kannatustele ja sünnitusjärgsele depressioonile kas või paar kortsu või mõne rasvavoldi kasvatanud, on ta juba pildilt väljas!

Üks mu vana klassivend sai just mõnda aega tagasi teise lapse ning kuna ma polnud tema kohta aastaid midagi kuulnud, tahtsin ka näha, millise kaasa ta on endale leidnud. Pidin ta Instas tagasi 2014. aastasse minema, et neist koos üks pilt leida! Isegi oma pensionärist ema näitas ta oma sõpradele rohkem kui oma laste ema!

Enivei, mina ja mu sõbrantsid oleme avastanud, et isaeas meestele, kellel enam sixpack’i pole, ja kellel keskkoolis võidetud spordimedaleid ka veidi veider näidata oleks, on suurimaks trumbiks lapsed. Kõige suurem klišee on muidugi lapsehoidjaga magamine.

Minu noorele ja kuumale õpetajast sõbrantsile aga helistavad pidevalt just nimelt õpilaste isad, kellel äkki oma võsukese koolitöö vastu suur huvi tekib. Isegi nii suur huvi, et nad tahavad korraldada üks ühele kokkusaamise õpetajaga, et ta hindeid arutada. Kui sõbrants pakub, et laps ja tema ema peaksid ka kohale tulema, et kaasa rääkida, ütlevad isad alati, et see pole küll vajalik.

Sama on rääkinud treenerid, juuksurid, sotsiaaltöötajad ja isegi varahaldurid! Isa leppis varahaldurist sõbrantsiga kohtumise kokku, sest „umbes kümne aasta pärast võib väikesel Madisel tema teenuseid vaja minna“. Huvitaval kombel küsivad need isad aga väga palju isiklikke küsimusi, ja laps eriti jutuks ei tule.

Ahjaa, kuulsin, et enamik eestlasi ei aktsepteeriks moslemit oma pereliikmena. Kas mitte egiptlased polnud see rahvus, kellega Eesti naised eriti sageli abielluvad?

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee