Dilaila

Müüa maja, nudistid pealekauba 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 18. oktoober 2018, 18:01
 
Mu sõbrants läks päevapealt oma kutist lahku ja magas viimased nädalad minu diivanil. Kui ta nutmises ja jäätisesöömises pausi tegi, siis vaatasime korterimüügikuulutusi.

Lõpuks suutsin ta ühel päeval ka duši alla ja riidesse saada, et aidata tal päris oma katus pea kohale leida.

Esimeses korteris, mida vaatasime, läks kõik kenasti. Sõbrants näitas entusiasmi märke ja mina juba hõõrusin käsi, et saan oma diivani tagasi. Kuni astusime magamistuppa ... ja seal seisis peegli ees porgandpaljas meeskodanik, kes meid nähes kilahäälselt karjatas ja vannituppa pages. Ta ehmatas peaaegu sama palju kui mina ja sõbrants, kuid meie hakkasime ka kohe naerma, tema aga keeldus vannitoast väljumast. Maakler läks teda keelitama: „Elmo, tule nüüd... Ega keegi ei pea teadma, et ma sind siin nägin!“

Selgus, et Elmoks kutsutu on teine kinnisvaramaakler, kelle naine kodust välja oli visanud. Kuna ta teadis, et sellel pinnal keegi ei ela, oli ta otsustanud salaja sinna ise end veidikeseks sisse seada.

Inimesed on ilmselgelt kõigeks valmis, et eluasemest lahti saada. Viimases kohas näidati meile magamistuba, kus keegi parajasti magas! Ilmselgelt oli too tüüp endal teki üle pea tõmmanud, maakler aga istus voodi serval ja rääkis meile maja küttesüsteemist.

Muide, kuna olen sõbrantsi nii palju koduotsingutel aidanud, siis pommitab internet nüüd ka mind majareklaamidega. Niisiis sattusingi eile lõunapausi ajal piidlema maja, mis põhimõtteliselt nägi välja nagu nukumaja keset tühermaad, otse Peipsi järve ääres. Ümber mitte midagi, isegi teed mitte, lihtsalt neljakandiline must puukast keset põldu. Ütleme nii, et kui see maja ära müüakse, tahaksin ma puhtalt uudishimust nende ostjatega kohtuda – ja võib-olla neile sotsiopaaditesti teha.

Ahjaa, loomulikult leidis sõbrants kogu selle komöödia käigus endale trendika hipsterikorteri. Nüüd lähen mina ilmset tema juurde diivanil magatud tunde tagasi tegema!

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee