Värsked Tartu uudised

Tammelinna päevad tipnevad perepäevaga 

Linnaleht, 21. september 2018, 11:30
Eelmise aasta Tammelinna päevade rongkäik. Foto: Meelis Ahu
Laupäeval kell 11 alustavad tammelinlased Tamme kooli eest rongkäiku, et üheskoos sammuda Tamme staadionil toimuvale perepäevale.

Perepäev avatakse staadionil kell 11.15. Avasõnadele järgnevad kell 11.30 Twisteri lastejooksud, mis eristuvad omataolistest juba seetõttu, et lapsed saavad läbida distantsi samamoodi kui tippsportlased staadioni tartaankattel. Iga suur ja väike jooksusõber saab preemiaks jäätise ning diplomi.

Päev jätkub esinemiste, etteastete ja näidisdemonstratsioonidega. Juba mitmendat aastat toimub perepäeva raames kila-kolalaat. Esmakordselt on kohal on ka Eesti Geenivaramu, et huvilistel oleks võimalik panustada geenikogumise projekti, täites liitumisankeedi ja loovutades verd. Keha võib kinnitada ühepäevakohvikutes. Perepäev kestab kella 14-ni.

Perepäeval on kohal Tammelinna raamatukogu, Oskar Lutsu majamuuseum, Tartu rahvaülikool, Tartu Mill, Kaitseliidu Tartu maleva Tamme malevkond, Eesti Geenivaramu, Tartu jalgpalliklubi Welco, vanglateenistus, Lõuna-Eesti veepäästekoerte grupp „Märjad käpad“, Tammepesa mängumaa ning Säästva renoveerimise infokeskus. Muusikalise poole eest hoolitsevad orkester Tamme, Tamme kooli ja Kristliku põhikooli õpilased.

----------------------

Lemmikloomapäev

Reedel ootab huvilisi külla Tamme kool, kus esmalt toimub lemmikloomapäev ja seejärel algab filmiõhtu. Sel korral näeb armastatud mängufilmi „Seltsimees laps“ koos režissööri tervitusega.

Vaata kogu Tammelinna päevade kava lehelt tammelinnaselts.ee.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee