Värsked Tallinna uudised

Kanutiaia huvikooli töötaja: "Politseid on siin haruharva näha."

Liis Vaksmann, 28. august 2018, 10:54

4 KOMMENTAARI

ü
Üks lahendustest/ 28. august 2018, 14:14
Lahendus – tuleb moodustada nn patrullrühmad, kuhu kuuluksid lapsevanemad (kelle lapsed on tänavajõukudes), sotsiaaltöötaja ja politseinik, noorsoopolitseinik, mupo töötaja. Ka vabatahtlikud.
l
Leida/ 28. august 2018, 13:52
Kui tetakse, kus noored peksavad juba 20 aastat, siis miks sinna patrulli ei panda? Mitte midagi ei saa aru enam. Kuskil kirjutas ka ju, et välismaal kuskil tehti 5 või oli see 4 aastat uuring, et kõige ehvektiivsem on politsei panna patrullima sinna, kus toimuvad ründed, mitte sinna, kus ründeid ei toimu. Veel uuriti välja, et teglikult on võimalik patrullid liigutada siis edasi vastavalt sinna, kus jälle rünnakud toimuvad, kui ründajad peaks teise kohta edasi minema. Miks seda uuringut ei kasutata.
j
jah./ 28. august 2018, 11:33
oh,raha ei ole ressurssidele aga pärast on raha küll et kõiki kahjusid katta, ja pistelisus on väga nõrk toiming. kõik kambad peavad teadma, et iga päev ja kogu aeg on neil silm peal ja karistus on ka pahateole järgnev. paistab et asi on ikka sinnamaale jõudnud, et näpuga viibutamisest ja pai tegmisest( ära teinekord enam tee)ei aita.
m
minu arvates/ 28. august 2018, 11:28
võiks ju MUPO ja ka abipolitseinikud asja käsile võtta kui päris politseinikke korra pidamiseks ei jätku. kui ikkagi kohaliku omavalitsuse territooriumil toimuvad süstemaatilised korrarikkumised, siis vastuta eelkõige konkreetne omavalitsus. nõuka ajal küll polnud MUPoT ega muid abivägesid, kes linnalt palka said, , olid aga rahvamalevlased- vabatahtlikud ja vabatahtlikud sunniviisil, kes patrullisid tänavatel ja valvasid korda..nüüd võiks ju kutsuda ka kokku kriisikoosoleku ja teha see asi paari päevaga korda. Tallinn pole New-Yorkk ega mõni teine suur metropol, mida ei suudeta hallata.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee