Dilaila

Lõigatud ja uhke 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 23. august 2018, 16:09
Mäletan lapsena, et mul oli üks sõbranna, kes kahjurõõmust ikka täieliku laksu sai.

„Minu lemmikvärv on sinine!“ teatasin mina. „Nojah, see on Venemaal homode värv!“ vastas tema.

„Ma sain endale lõpuks ometi arvuti! Ja veel läpaka!“ ütlesin mina. „Sa oled ikka loll! Iga normaalne inimene teab, et lauaarvuti on palju võimsam!“ õiendas tema.

Nojah, vaatame nüüd aastal 2018, kumb meist innovaator oli.

Enivei, lapsena meeldis mulle väga Michael Jackson. Mina olin algkooliealisena veendunud, et tegu on naisega. Ning muidugi teatas sõbrants: „Kas tead, kui palju ilulõikusi talle on tehtud? Ta on tegelikult mees!“ Minu mälu järgi Jackson veel eitas ka, et on kunagi noa all käinud, ehkki tema olukorras ... khm! Aga ilukirurgia oli sel ajal patt ja kõik staarid eitasid seda. Kui kinnitad, et sulle on mingi protseduur tehtud, siis sulle ei anta enam tööd, ja mis kõik veel.

Nüüd aga aitab ilukirurgia kuulsaks saada! Mingid jumala suvalised tibid teevad internetis „enne ja pärast“ videoid. Kirurgid ja terapeudid lasevad isegi operatsioonisaalis iPhone’iga filmida ja pärast huulte süstimise Instagrami üles panna.

„Mul olid tõsised psühholoogilised probleemid, enne kui ma oma nina opereerida lasin! Aga nüüd olen ma enesekindel ja valmis elu väljakutsed vastu võtma!“ teatas mingi pisarates tibi videos, mille peale kogemata olin komistanud, justkui oleks ta elutööauhinna võitnud.

Ning üks mu sõbrannadest alustas juba kick-starter’it, et tagumikusuurendamiseks raha koguda. Ootan huviga, millal see uudis üles korjatakse ja temast „seltskonnatäht“ saab.

Ahjaa, kuulsin, et välismaalastel on Eestis korteri üürimisega tõsiseid raskusi. Üks korteriomanik olla küsinud, kas potentsiaalne üürnik on „pilusilm“, ja siis öelnud, et „kollastele“ tema ei üüri. Tere tulemast 21. sajandisse!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee