Vaba aeg

Abba hitid on endiselt lahedad 

Ülo Külm, muusikavaatleja, 9. august 2018, 16:01
„Mamma Mia! Here We Go Again“Foto: Polydor
Filmimuusika plaat „Mamma Mia! Here We Go Again“ baseerub täielikult rootslaste popansambli Abba unustamatutel lugudel. Need lood on aegade jooksul rohkelt mängitamisest hoolimata endiselt löövad ja lahedad kuulata.

Mis filmi ennast puudutab, siis tegu on järjega kümne aasta tagusele üliedukale filmile „Mamma Mia! The Movie“. Lähemalt siinkohal filmist endast rääkimata tuleks siiski mainida, et tähekaardist teevad seal kaasa näiteks Pierce Brosnan ja Cher.

Album kestab pea 70 minutit ja sisaldab 18 Abba lööklaulu. Lugusid ei esita küll Abba, vaid kaverdajad. Samas leiab aga plaadilt huvitava detaili: kaasatud muusikutest mängib klaverit ja klahvpille ei keegi muu kui härra Benny Andersson ise!

Millised on eriliselt meeleolukad palad, positiivsele lainele pliksti-plaksti häälestajad? Praktiliselt kõik, aga ... kindla peale vallatu „When I Kissed the Teacher“, „Andante, Andante“, „Dancing Queen“ ja „Fernando“. Ning kui isiklikuks minna, siis täiendavalt veel „Angel Eyes“, tekitab kohe assotsiatsiooni armsa noore naisega, kel hüüdnimeks ongi Ingel ja kel on reaalselt ingellikud silmad!

-----------------------------

„Mamma Mia! Here We Go Again“ (Polydor)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee