Värsked Pärnu uudised

Üks nädal suure peoni: Pärnu on peagi taas Weekendi lainel 

Linnaleht, 9. august 2018, 15:49
Nädala pärast esineb Pärnu rannas Prantsuse tantsumuusika legend David Guetta.  Weekend Festival Baltic
Järgmisel nädalal Pärnu rannas jätkuval Weekend Festival Balticul on paljude hinnangul tänavu kõigi aegade esindluslikem esinejate nimistu.

Nii näiteks esineb neljapäeval Pärnus maailma raadiote üks mängitumaid artiste Post Malone, kelle hitt „Rockstar“ kerkis edetabelites esikohale muuhulgas USA-s, Austraalias, Kanadas, Portugalis, Iirimaal, Uus-Meremaal, Rootsis ja Soomes.

Festivali laupäevasteks suurimateks staarideks on Hollandi DJ Hardwell, kes esines festivalil ka 2015. aastal. Lisaks saab kuulata kultusbändi The Prodigy, kes on olnud juba pea kolm aastakümmet maailma tantsumuusika teerajaja.

Mullust festivali külastas kolme päeva jooksul 75 000 muusikasõpra ja arvatavasti jääb ka tänavune publikunumber samasse kanti. Festivalikülastajad peavad aga arvestama, et Weekend toimub sel korral sularahavabalt. Tänu uuele süsteemile pääsevad külastajad kiiremini festivalialale, teenindus läheb kiiremini ning kaob ära vajadus rahakott üldse kaasa võtta.

Pärnu linnavalitsuse teatel muudetakse festivali ajal Pärnu ranna piirkonnas liiklust, kõige suuremad ümberkorraldused jäävad 16. ja 19. augusti vahele. Eile hakkasid Ranna ja Mere puiesteel vastassuunas liikuma raskeveokid, et festivaliala üles ehitada. Sama ootab ees pärast festivali lõppemist 22. augustini.

13.–20. augustini on suletud Mere puiestee Suvituse tänavast Hedoni spaani. 14.–19. augustini on Karusselli ja Aisa tänaval parkimispiirangud. „Paigaldame lühikestele tänavalõikudele parkimistakistused, et oleks võimalik üksteisest mööduda. Karusselli ja Aisa tänaval saab sõita mõlemas suunas, parkimine on lõiguti keelatud,“ ütles linnavalitsuse liiklusspetsialist Toomas Tammela.

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee