Värsked Tartu uudised

Tartus unustati nelja-aastane laps lasteaia hoovi (10)

Postimees, Ohtuleht.ee, 01. august 2018, 19:30
 
Tartlanna sai täna lõunal koju jõudes halva üllatuse osaliseks, kui tema 4aastane tütar oli Piilupesa lasteaiast iseseisvalt koju jalutanud, sest  ta unustati lihtsalt hoovi maha. 

Refereeritud artikli täisteksti loe Postimehest. 

"Segasummala lastehoiust möödudes nägin, et lastehoidu ümbritseva traataia ja hoiu aias oleva mingi kivimüüri moodustise vahel maas lume sees on pikali maas pisike, karjuv, pusserdav ja ilmselgelt hädas olev väike laps. Kogu lastehoiu õu oli tühi, uksed ja aknad kõik kinni, nii et ei tekkinud mingit küsimus, kas keegi on veel sellele lapsele välja järele tulemas või mitte. Õnneks ei olnud seal ükski värav lukus, läksin kiiresti ja tõstsin pisikese õnnetusehunniku sealt müüri tagant välja. Laps oli seal pusserdanud nii pikalt, et ta oli omal jalast ära saanud ühe saapa koos sokiga ja teine püsis veel jeeli-jeeli tänu kombeka jalakummile jala otsas," kirjeldas last märganud Anu  toona sotsiaalmeedias. 

10 KOMMENTAARI

a
Aga02. august 2018, 06:46
Kui kõik lõppes hästi siis milleks joosta kohe ajakirjandusse? Tüüpiline tähelepanuvajadus. Äga kole on trükkida ainult ühepoolne lugu. Peaks ikka ära ootama ka lasteaia veraiooni ja siia artikkel tegema.
k
02. august 2018, 06:46
Ka minu laps on unistud üksi õue rakvere ühs
Loe kõiki (10)

Sisuturundus

Päevatoimetaja

+372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Reklaam ja kuulutused

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee