Dilaila

Mida suvel müüa? 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 12. juuli 2018, 15:55
Suvi… Põhiline äriaeg bikiinide, päikesekaitsekreemide ja jookidega kauplejatele. Ent tegelikult avab suvi palju uusi võimalusi, mida nutikad veel ära kasutanud pole.

Kuulsin, et keegi leiutas näiteks reiekaitsmed naistele, ja toode müüdi mõne tunniga täielikult välja. „Miks peaks naistel reiekaitsmeid vaja olema?“ ei saanud mu mees aru. „Eee, kas sa kunagi 30 kraadiga seelikut oled kandnud?“ vastasin. Mees muidugi ei olnud. Kui sul just jalgratturilühkareid jalas pole ja sa alla 50 kilo ei kaalu, siis puutuvad higised reied kokku ja tekitavad hullema hõõrumise kui sokkideta maratoni jooksmine. Neid võiks ka Eestis müüma hakata. Tõsi, seda saaks teha vaid umbes kolm nädalat aastas, kui temperatuur korraks üle 20 kraadi tõuseb.

Samas on hulk häid asju veel leiutamata. Näiteks isepruunistav kreem, mis voodilinadele värvi ei anna, et teised ei arvaks, et kannatad öise kõhulahtisuse all. Või antiperspirant näole. Ikka päris jube on Ibizal tilkuva jumestuskreemiga või hoopis ilma ringi joosta. Ega kuulsused asjata suvel kusagil jala liigu!

Veel tahaksin sääsetõrjevahendit, mis lõhnab nagu Chaneli parfüüm. Tõsi, mõned spreid päästavad küll kuppude käest, ent panevad lehkama, nagu oleksid just terve koduse keemiakapi sisu endale vannivette kallanud.

Oh, ja siis igatsen ma plätusid, mis ei näe välja nagu plätud. Ühesõnaga väike konts või platvorm alla, aga samasugune pehmus ja mugavus, ning nahkpaelad peale, nii et ülemus ei kurda. Üliraske ei saa sellise asja disainimine ju ometi olla?

Ahjaa, mis suvel keelatud peaks olema? Alkohoolsed joogid, mis maitsevad nagu limonaad! Jõin jalkat vaadates ära viis kokteili, mis minu arvates olid täiesti süütud smoothie’d. Tuli välja, et need olid Amarettoga puuviljakokteilid! Muidugi sain sellest alles siis aru, kui juba praktiliselt baariletile roninud olin, karjudes: „Horvaatia surmani!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee