Dilaila

Armukadedus pole armurohi 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 28. juuni 2018, 17:22
Kas teil on vastassoost sõpru, kes üksteist juba aastaid igatsevalt vaatavad, aga kuidagi kokku ei saa?

Tihti on nende perfektse suhte teel sellised banaalsused nagu abielu ja lapsed mõne teise inimesega ... no või lihtsalt lollus!

Mu sõbrants ei ole juba aastaid suutnud silmi lahti saada ühelt mu sõbralt. Seni on pilgud ainult pilkudeks jäänudki, sest mees on juba kümmekond aastat abielus. Tõsi, vähemalt kord kvartalis on sõbrants leidnud põhjuse ta kohvile kutsuda, et näiteks ta käest nõu küsida. Ja näiteks talt Tallinna küüti paluda. Olen sada prossa kindel, et abikaasa nendest „sõbraga õltsil käimistest“ midagi detailsemat ei tea.

Nüüd on aga asjaolud muutunud. Nimelt otsustas mees lõpuks ometi oma mittetoimiva abielu lõpetada. Ning temagi on mu sõbrantsi juba kaua noolinud.

„Noh, kas kutsud Kerlini lõpuks ometi päriselt ka kohtama?“ uurisin.

„Ära muretse, mul on plaan!“ vastas ta.

„Tema tahab sind, sina tahad teda, milles küsimus?“

Kutt tegi ainult salapärast nägu.

Mõne nädala pärast tuli minu juurde Kerlin ja kurtis, et tema unistuste mees üritab temaga platooniliseks sõbraks saada, ning on ka täielik lits.

„Ta näitab mulle pilte endast naistega, kellega ta magab! Ja igal nädalal on neid vähemalt kaks uut! Nüüd pole tal minuga küll vähimatki võimalust!“

Nii et siis see oli tema suur plaan?

„Ma pole kellegagi maganud, istun vaikselt kodus ja mõtlen Kerlini peale! Kui ta arvab, et teised naised mind tahavad, siis hakkab ju temagi tahtma?!“

Lollus.

Ahjaa, kas meie, naised, peaksime suveks aluspesu unustama? Kõik kleidid, mida ma viimasel ajal selga proovinud olen, paljastavad kas terve selja või dekoltee keskosa.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee