Dilaila

Jalgpalli MM – õnnistus kõigile naistele 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 14. juuni 2018, 15:24
Juba teist korda viimaste nädalate jooksul pean ma kirjutama jalgpallist.

Mitte et see teema mulle eriti südamelähedane oleks (kui just Cristiano Ronaldo kõhulihased mängus pole), aga nüüd ei pääse sellest üle ega ümber. Ja muide, kui naised avalikult kurdavad, et nad on nüüd terve suve „jalgpallilesed“, siis see on umbes samaväärne, kui mehed kurdavad, et tänu võrdõiguslikkusele tahavad naised nüüd nende eest arveid maksta. Hirmus küll, eks!

Ei, naised saavad nüüd linna kokteilibaari minna nii palju, kui süda lustib. Või tahad hoopis kasutada mehega ühise pangakonto raha, et uus kleit osta? Selle jaoks tasub luba küsida just MM-i ajal.

„Kallis, kas ma võin meie krediitkaardi võtta? See kleit maksab maksimaalselt kaks tuhhi, see on veel allahinnatud ka!“ küsid sa diivanil istuvalt mehelt Venemaa ja Saudi Araabia mängu ajal.

„Mõhõhh,“ vastab ta, ekraanilt silmi pööramata.

Sulle on keegi meeldima hakanud ning sa ei tea, kuidas temaga vestlust alustada? MM-i ajal pole see probleem! Loe lihtsalt viimased uudised läbi ja võlu teda oma jalgpalliteadmistega. Sa võid baari kõige kuumemale mehele külje alla ujuda, kui tead Maroko koondise varumeeste nimesid ja mingeid suvalisi asju nende mänguoskuste kohta. Võid need isegi välja mõelda, sest ega mees neid nagunii isegi ei tea!

Ning viimaseks, suhtes naised – te võite terve kuu telekast ilusaid mehi vaadata, ning teie enda mees isegi innustab teid seda tegema, istudes samal ajal kõrval! No kas midagi paremat saab ühe naise elus veel juhtuda kui jalgpalli MM?

Ahjaa, jube kihvt, kui venelased on niivõrd lõimunud, et panevad oma lastele padueesti nimed. Olin nädalavahetusel ühel lasteüritusel venekeelses suminas, kui üks emme äkki hüüdis: „Juhan, Kärt, idite suda!“ Kui meil veel lõimumisminister oleks, peaks ta selle pere kohe audientsile kutsuma.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee