Värsked Tallinna uudised

GALERII | Puhkepäevadel Gonsiori tänava remontimine tekitab vaidlust, ehitus seisab aga tööpäevadelgi (20)

Delfi / Ohtuleht.ee, 11. juuni 2018, 17:10
 Alar Truu
Tallinna transpordiameti liikluskorralduse osakonna juhataja Talvo Rüütelmaa sõnul ei tehta Tallinnas Gonsiori tänaval nädalavahetusel remonditöid sellepärast, et soovitakse arvestada Gonsiori tänava elanikega. Osa elanikke ei saa aga aru, miks ei võiks remonti teha siis, kui inimesed puhkepäevadel linnast ära sõidavad.

Rüütelmaa ütles Delfile, et enamikel inimestel on nädalavahetusel puhkeaeg, mistõttu soovitakse Gonsiori tänava elanikke remonditöödega kaasnevast mürast ja vibratsioonist nädalavahetustel säästa.

Ühes Gonsiori tänava lõigus on remonditööd peatatud ka kommunikatsioonitorustiku osade tarne ootuses.

Põhimõte tänavaäärsete majade elanikke nädalavahetusel remonditöödega mitte häirida kehtib Rüütelmaa kinnitusel ka kõigil teistel elamupiirkondi läbivatel tänavatel.

Rüütelmaa ütles, et mõistab autojuhtide soovi, et teetööd võimalikult kiiresti läbi saaks, kuid kohalike elanikega arvestamine on tema sõnul samuti oluline.

Samal teemal

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Ettevõtte AS TREV-2 Grupp Põhja regiooni valdkonna juht Margus Praks ütleb, et väljakaevetöödel selgus ühes lõigus, et vana torud ei asetse seal, kus nad peaksid alusplaanide järgi olema.

"Lisaks avastati kaevetöödel erinevaid kommunikatsioone, mis ei olnud geodeetilistel alusplaanidel näidatud. Lähtuvalt nendest probleemidest oli vajalik ümberprojekteerida  ja lisamaterjalid tellida.Üldjoontes aga objektil tööd toimuvad vastavalt graafikule ning suuremaid pause pole planeeritud," kinnitab Praks.

Õhtulehele kirjutas lugeja, kes elab Gonsiori tänaval ning on hoopis pahane, et ehitustööd pidevalt seisavad. "No vaadake seda tänavat! Sealt ei pääse lapsevankrigagi läbi. Mida kiiremini selle tehtud saab, seda mugavam ju kõigil on. Miks ei võiks nädalavahetusel ehitustöid teha, kui inimesed on nagunii linnast ära sõitnud. Siis ei häiriks müra ju kedagi!" pahandab ta ning küsib, miks on amet otsuse vastu võtnud elanikega rääkimata.

20 KOMMENTAARI

v
Venitamistaktika ! 12. juuni 2018, 12:23
Pole viga, küll valimiste ajaks saab valmis, kuid enne kindlasti mitte ! Siis tuleb ISA aiakäruga linti lõikama !
P
... 12. juuni 2018, 10:10
Praeguste ilmadega peab töö käima vähemalt 12 tundi ööpäevas, aga kesikutest linnavalitsu on töö andnud samasugustele udutajatele nagu nad ise on. Lin...
(loe edasi)
Loe kõiki (20)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee