Vaba aeg

Telliskivis on üle 70 toiduauto 

Linnaleht, 7. juuni 2018, 15:00
Tänavatoidufestivalil saab proovida eksootilisi roogi. Meenutus mullusest söögipeost. Foto: Robin Roots
Laupäeval kella 11–19 ja pühapäeval kella 11–18 toimub Telliskivi loomelinnakus tänavatoidufestival ja tänavaartistide festival TaDaa!.

Tänavatoidufestivalil osaleb üle 70 toiduauto, tänavarestorani ja -kohviku, külla tulevad ka toidupakkujad Soomest, Lätist ja Leedust. „Tallinna tänavatoidufestival on aastaid olnud tänavatoidu suunanäitaja Eestis,“ ütles Jaanus Juss, festivali korraldava Telliskivi loomelinnaku juht. „Tänavu saab maitsta rohkelt kalaroogi ja mereande, esmakordselt leiab festivalilt Hawaii päritolu poke-kausse, 3D-prinditud toitu ning taaskord külastab meid putukatest tehtud toite pakkuv tippkokk Soomest,“ lisas Juss.

Jaanus Jussi sõnul jätkab festival samm-sammult keskkonnasõbralikumaks muutumist. „Meile teadaolevalt on esimest korda Eestis toimuval suurüritusel kohal keskkonnateadlikkust suurendaval eesmärgil puhta keskkonna saadikud, kes annavad külastajatele sõbralikku nõu, kuidas tekkinud jäätmed õigesse prügikasti jaotada.“

Tänavatoidufestivaliga koos toimub TaDaa! festival. Tegu on Eesti suurima tänavaartistide festivaliga, kus kahel päeval esinevad kümned artistid kokku ligi 40-tunnise programmiga. Festival on rahvusvaheline ning ees ootavad kaasahaarav tänavamuusika, teatri-, tantsu-, tsirkuse- ja tuleetendused, mustkunst ning akrobaatilised etteasted.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee