Dilaila

Kontsad, nahktagid ja suvi 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 7. juuni 2018, 14:59
Suvi on lahe küll, aga tekitab ka palju probleeme. Ei, ma ei räägi sääskedest ja liigsetest grillipidudest. Ma lihtsalt ei tea, mida selga panna!

Nimelt koosneb mu garderoob peaasjalikult ainult mustadest riietest. Mustad teksad, must nahktagi, mustad ülepõlvesaapad – saate kujutluspildi ette küll. Must pole aga parim värv, mida kandes läbi suvise linna joosta. Samas ei taha ma aga kuidagi oma übermugavatest pika säärega saabastest loobuda.

Niisiis pidin esmaspäeval kuuma uue kliendiga lõunale minema. Loomulikult tahtsin üliprofessionaalne välja näha. Saapad, asine pluus, kostüümijakk... Ning juba viieminutise käiguga läbi kesklinna tuli selline higipull otsaette, et vähe pole! Kuna olin närvis ka, istusin restos maha ja nüüd hakkas juba hirmuhigi jooksma. Kui siis klient saabus, ja tervituseks veel põsemusi tahtis anda... Ütleme, et see polnud kõige ilusam vaatepilt!

Niisiis otsustasin järgmisel päeval, et on aeg suvekontsad välja tuua. Aga ... vahepeal oli mul ära ununenud, kui valus on kinga palja jala peal kanda! Juba poole päeva pealt põhimõtteliselt lonkasin mööda kontorit ringi ja lükkasid laua all salaja kingad jalast.

Kuigi olen siin kolumnis kordi ja kordi õiendanud, et lilleline kleidike ja plätud pole vastuvõetav tööriietus ja enne sureksin, kui midagi sellist selga paneksin, siis täna seda kolumni kirjutades on mul seljas, khm, lilleline kleidike ja plätud! Ja nii hea on olla!

Ahjaa, mida teha, kui su peoloomast sõbrants sinuga rääkima tuleb, et sa teda oma firmasse tööle soovitaksid? Temaga on lõbus küll reede õhtul shot’e teha ja pärast vaadata, kuidas ta mõne teise tšikiga baarikakluses juukseid välja tirib. Aga ma ei taha olla see, kelle soovitatu nädalas keskmiselt kolmel päeval mingi leiutatud haigusega bossile helistab või teatab, et tema spaapuhkus on selle aasta raamatupidamise õigel ajal esitamisest olulisem.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee