Värsked Tallinna uudised

Linnaosa vanem: „Viinaninadel pole Mustamäel enam pikka pidu!“ (8)

Toimetas Silja Ratt, 5. juuni 2018, 10:58
Alkohoolik MATI HIIS
1. juunil sõlmis Mustamäe linnaosa valitsus lepingu patrullteenuste hanke võitnud turvafirmaga G4S, kes kohustub igapäevaselt tegema kolm patrullringkäiku Mustamäe parkides, turu ja Szolnoki ümbruses ja teistes avaliku korra aspektist tundlikes piirkondades.

„Ma kiidan väga nii Eesti politseid kui mupot,“ kinnitas Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, „kes teevad avaliku korra kaitsel igapäevaselt tublisti tööd. Paraku tuleb tunnistada, et nende võimekusest üksi ei piisa. Kuigi Mustamäe ei ole kriminaalne kant, on meilgi siin oma probleemid. Suvesoojad ilmad on toonud tänavatele ja parkidesse viinaninasid, kogunevad noortejõugud, kes parema tegevuse puudusel tarbivad alkoholi ja muidki aineid, elanikud kurdavad, et kohati pole meie tänavatel ja ka parkides enam turvaline liikuda jne. Patrullteenuste leping firmaga G4S on sõlmitud neljaks kuuks ja vähemalt selle aja kohta julgen mustamäelastele küll lubada seda, et avalik kord linnaosas on paremini tagatud!“

Turvafirma G4S patrullteenuse sisuks on Mustamäe jalakäijaterohkete kohtade patrull hoidmaks ära hoida olukordi, mis võivad häirida Mustamäe elanikke ja linnaosa külastajaid. Erilise tähelepanu all on Szolnoki piirkond, Mustamäe turu piirkond (Lehola peatused ja Vilde tee Maxima XX), Tammsaare keskuse ümbrus, Männi park, Sütiste Maxima X ümbrus, Lepistiku park, Parditiigi park ja Sääse Maxima X ümbrus.

Samal teemal

1. juuni 2018, 09:29
Mustamäele rajatakse moodne kultuuri- ja linnaosakeskus

8 KOMMENTAARI

t
to paras viinaninadele 10. juuni 2018, 22:33
See jätab ka peedivennad ükskõikseks!
h
huvitav, miks just mustamäel? 7. juuni 2018, 05:06
lasnagorskis joovad watnikud, kus iganes tahavad. ja mitte kedagi ei koti. sest ikkagi keskerakonna elektoraat... :D
Loe kõiki (8)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee