Värsked Tallinna uudised

Tallinn sai uue avaliku joogiveekraani (2)

Toimetas Silja Ratt, 4. juuni 2018, 13:24
Joogiveekraan Järvevana teelFoto: HEIKO KRUUSI / Linnaleht
Tallinnas keerati suvehooajaks taas lahti avalikud joogikraanid. Lisaks avas Tallinna Vesi sel hooajal ka uue veevõtukoha Kadrioru pargis.

Avalikud joogiveekraanid asuvad Tallinnas Viru tänaval, Harju tänaval, Politseipargis, Järvevana tee kergliiklusteel ja Kadriorus. Kraanist tuleb kontrollitud kvaliteediga kraanivesi, mis sobib joomiseks.

Samal teemal

Tallinna Vee kommunikatsioonijuhi Eliis Venniku sõnul on elanike huvi avalike joogipunktide vastu üha elavam. „Meie poole pöördutakse aina enam erinevate ideedega uute avalike joogiveepunktide avamiseks kas siis vabas õhus või mõnes asutuses. Kraanivee hea kättesaadavus on linlastele oluline ja see annab veelkord tunnistust, et elanikud on muutumas üha keskkonnateadlikumaks,“ rääkis Vennik.

Ühtlasi tuletab Tallinna Vesi meelde, et veekraane tuleks kasutada heaperemehelikult. Juhul kui kraan on lõhutud või sellest ei tule vett, ootab ettevõte infot telefonil 626 2400.   

Vabas õhus asuvate veekraanide kasutamine on võimalik kevadsuvisel hooajal, talveks kraanid külmumise vältimiseks suletakse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee