Dilaila

Tartu oma gängstaprintsess 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 31. mai 2018, 16:22
Mulle on lapsest saati afroameerika kultuur meeldinud. Mitte et tahaks kuhugi getosse hullu panema sõita, aga noh, reede õhtul töölt koju sõites liiklusummikus istudes väike räpibiit taustaks pole ju paha.

Ja muidugi kuulan Eesti räppi ka. Kui aga punase tule taga istudes liigselt näppu viskama hakkan, paneb kutt raadio kinni – äkki teised juhid veel näevad.

Muusika on lahe, aga mõned jõuavad sellega täiesti uuele tasemele. Mu täditütar oli sel aastal Londonis vahetusüliõpilane ning tuli tagasi Tartusse uues kuues. Enamasti kannab ta nüüd kleitide ja ontlike kraega pluuside asemel lohmakaid dresse. Lisaks on tal kullast poole vööni medaljon kaelas, ning pikad blondid juuksed afropatsides.

Hiljuti spaas käies oleks meid aga peaaegu välja visatud. Nimelt koosnesid ta bikiinid kuldsetest metallkettidest, mis kujutlusvõimele suurt ruumi ei jätnud.

„Kas tead mõnda head ilukirurgi soovitada, kes hea hinna eest mu peput suurendada võiks? See käib nii, et taljelt imetakse rasv välja ja süstitakse tagumikku. See kõhn pepu, mis mul on, näeb ikka niiii mage välja!“ kurtis ta saunas peesitades. Kuni bikiinide kuldketid 100-kraadisel laval üle kuumenesid ja ta kriisates välja jooksma pidi. Njaa, vähemalt ei pea teismelised ennast enam dieetidega piinama, et supersaledad olla, nagu meie ajal.

Teate ju küll neid valgeid, kes siiralt usuvad, et on tegelikult mustad, ja terve küla naerab nende üle? Jah, minu täditütar täidab nüüd seda rolli Tartus.

„Brap brap, rollime mandemiga mööda Turu tänavat, fak da poliiss!“ on midagi, mida tema suust nüüd pea iga päev kuuleb. Ta üritab ka kohalike mustanahalistega sõbraks saada, et siis koos gängis hängida, aga millegipärast ignoreerivad nood tema tervitusi ja sõnumeid. Huvitav küll, miks?!

Ahjaa, tänapäeva naiste üks suuremaid muresid olla see, kui nad mehest rohkem teenivad. No aga valetage siis! Mina olen seda juba aastaid teinud ja kulutan palga ülejäägi sõbrantsidega koos nende meeste klatšimisõhtute peale.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee