Dilaila

Abieluettepanek üldsätete ja tingimustega 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 24. mai 2018, 14:49
Nonii, mu parim sõbrants pillas sel nädalal ikka täieliku bombshell’i. Ta kolib Hiinasse ... ja abiellub! Ning mind pole isegi pulma kutsutud, kuna tegu on kiirpulmaga.

Praegu kammib ta lõunapauside ajal Tallinna butiike, et kuskilt valmis pruutkleit leida. Mis toimub?!

Põhimõtteliselt nägi tema mehe abieluettepanek välja nii:

„Kas sa abiellud minuga?“

„Eh... Jah?“

„Okei, aga asi on nii, et me peame nüüd kolme nädala jooksul abielluma, kuna mulle tehti tööpakkumine Hiinas, ning sa saaksid minuga kaasa tulla ainult siis, kui me abielus oleme, ja ma lubasin juba juuni alguses tööle asuda – nii et kas sa oled nende tingimustega nõus?“

Hea, et ta sellele hilisõhtul mere ääres tehtud ettepanekule notarit ja eellepingut kaasa ei toonud! Aga muidugi on mul sõbrantsi üle hea meel, isegi kui ta mind pruutneitsiks ei kutsunud. Mõelge näiteks, mida võib tunda Meghan Markle’i parim sõbranna.

„Kullake, ma pean sulle midagi ütlema... Ma abiellun printsiga!“

„Oh jumal, palju õnne! Ja sa tahad muidugi küsida, kas ma olen nõus sinu pruutneitsiks hakkama?“ küsis ilmselt ta sõbranna, kujutades end juba Kate Middletoni õe stiilis rahvusvahelises teleülekandes Meghani loori kandmas.

„Ei, tegelikult on minu peapruutneitsi viieaastane tüdruk, kellega ma veel kohtunudki pole!“

Njaa, nende pulmaeelne tütarlasteõhtu võis küll veider olla. Ohjeldamatult voolava veini asemel Barbied ja Lego-klotsid...

Ahjaa, ise töötasin teismelisena marjamüüjana. Üks mees otsustas kord oma kallimale karbi maasikaid osta, marjade vahele sõrmuse peita ja siis poe ees marjakäru kõrval ettepaneku teha. Mis te arvate, mis vastuseks tuli?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee