Dilaila

Loomad ja pulmad 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 17. mai 2018, 16:49
Kas te kuninglikku pulma vaatate? Meie loomulikult oleme juba veini külmikusse ja snäkid valmis pannud. Tuleb huvitav nädalavahetus sõbrantsidega!

Loomulikult ei möödu ükski pulm ühe korraliku skandaalita. Kas pruudi isa ikka tuleb kohale? Ja pruudi kanepikasvatajatest sugulased? Kas neid suudetakse ohjes hoida? Usun, et ükskõik kelle perekond sellise avaliku ürituse keskele ei satuks, kõige rohkem tähelepanu saavad ikka mustad lambad.

Aga kui veidratest pereliikmetest mööda vaadata, siis oma pulma korraldades saab ka teiste abita kõik väga veidraks teha. Näiteks Inglismaal arvas üks pruutpaar, et oleks romantiline, kui öökull nende sõrmused altari ees kätte annaks. Noh, nagu Harry Potteri filmis! Päriselus see kahjuks päris nii välja ei kukkunud.

Öökull tõi küll sõrmused, kuid kuna tal käsi pole – kes seda oleks ette näinud, eks! –, siis pidi keegi tema küüniste vahelt sõrmusekastikese ära võtma. Kull aga ei tahtnud saagist kuidagi lahti lasta, ning polnud olukorraga üldse rahul. Nii sattus pruutpaar ja nende saatjad jah-sõna ütlemise ajal öökulliga kähmlusse. Võite ise arvata, kes sellest võitjana välja tuli! Ühel peiupoisil oli aga eriti raskekujuline linnufoobia, ning kõige lõpuks pani too öökullile rusikaga pasunasse. Siis juba sekkus kaklusse öökullitaltsutaja, seejärel pruutpaari vanemad, enamik külalisi... Milline romantika! See pulm ei lähe kellelgi kohalviibinutest kunagi meelest.

Kuulsin ka, et keegi rentis laamad pulmapeol külalisi tervitama. Nad polnud vist kuulnud, et laamad sülitavad? Enivei, sõbraliku käpapigistuse asemel sai nii mõnigi külaline hoopis tatti näkku.

Ahjaa, kui veel loomade juurde tagasi tulla, siis mu advokaadist sõber rääkis, et lemmikloomade üle vaidlevad lahutavad paarid uskumatult tuliselt. Kes saab hamstri endale?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee